Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Aurora88, ja też bardzo żałuję, że Kosmostrada i Mirunia już nie piszą. Jednak trzeba uszanować Ich decyzję!!!

Myślę, że mimo wszystko, Spamowa pozostanie miejscem przyjaznym, ciepłym, pomocnym...

Wiele, a właściwie wszystko zależy od nas, piszących tutaj.

Nie pozwólmy więc na to :nono::D

Co do słońca, niestety na mnie to nie działa dobrze. Taki typ... Jestem rozdrażniona, niespokojna, jest mi za gorąco. Ale cóż, muszę się jakoś przestawić...tym bardziej, że praca /u Syna :D / wymaga ode mnie jako takiego ogarnięcia.

 

JERZY62, właśnie, ja też po prostu lubię przeglądać.

 

kia_ sportage, postąpiłabym tak, jak radzi Kleopatra, przecież gdy poprosisz, wyjaśnisz, panie w rejestracji powinny zrozumieć tak po ludzku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...!

 

Byłam na spacerze przed chwilą. Jest bardzo ciepło, boli mnie głowa, mam też sporo objawów nerwicowych, których dawno nie miałam.

Tak jak wspomniała Aurora88, wystarczy jedna stresująca mocno sytuacja i nawrót gotowy...

Wiem o tym od lat, ale zawsze, mimo wszystko, zaskakuje mnie to nieprzyjemnie ;)

Jutro mam wolny dzień, więc popracuję z relaksacjami, z nadzieją na złagodzenie objawów.

 

Dobrej, spokojnej nocki życzę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:D

 

Piękny dzień, ale podobno burza i deszcz zbliżają się...

Tak jak planowałam, poświęciłam wolny dzień na pracę nad sobą. Nie czuję się najlepiej, ale nie rezygnuję ;)

Zrobiłam zakupy, obiad też. Dzisiaj proste danie - klopsiki drobiowo-jaglane i buraczki. Szybko, smacznie, lekkostrawnie :D

Ach, byłam też w Hebe /niedawno otwarta drogeria bardzo blisko mojego domu :D /, potrzebowałam kosmetyki do i po kąpieli z arganem.

Teraz czekam na Wnuczka, ma posiedzieć z nami kilka godzin :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem zobaczyć czy są tutaj znajome wiąż. nie wiem co się dzieje. jestem mega osłabiony. nie mogę przejść bez zmęczenia 300 metrów.

Nie wiem. Chyba trzeba pość do lekarza. Myślę, że to z powodu trybu życia, kiepskiego żywienia, nerwów i stresu, mieszkania na 4 piętrze bez windy. Dojazdów w korkach na terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

czasami ludzie potrzebują odpocząć, czasami mają dosyć, czasami porpostu forum przestaje być potrzebne, mnie nie było z 10 lat na forum długo bardzo, bo wydawało mi się że mam wreszcie normalne życie, no właśnie wydawało mi się.
...zgadzam się, czasem mamy nadzieję, że wiedziemy normalny żywot ;)

Gdy objawy nerwicowe stracą troszkę na sile, łudzimy się, po czym uderzają z siłą potworną, wówczas nie jest nam do śmiechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, myślę, że zwyczajny, zakochany człowiek potrafi czarować i zdziałać niemożliwe, bardziej niż cudowny aktor :D

kia_ sportage,

to nawet miłe... ale jak widać nie praktyczne. mają lepiej nie martwią się nie mają mózgu nie mają zmartwień

, do wyszukiwania problemów i mózg niepotrzebny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×