Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No i od 2 jestem na nogach i wcale nie spałem. Jakoś to jest XD

 

Reghum, mistrzuniu chrome mi się zawiesza na smartfonie, wykasowalem pamiec z aplikacji, nic nie dalo. Nie mogę go nawet odinstalować i zainstalować ponownie. Co robić?

 

A skąd mam wiedzieć? Ludzie w takich sytuacjach radzą sobie na 2137 sposobów:

a) Wgrywają custom ROM typu LineageOS.

b) Instalują roota i wyjebują aplikacje.

c) Zmieniają przeglądarkę.

d) Kupują nowy telefon (najczęściej iPhone stając się fanboyami z 70 IQ albo Xiaomi i zaczynają nawet portować sami softy na dragach XD).

e) Cofają aktualizacje.

f) Rzucają telefonem o ścianę.

g) Szukają innych sposobów w Google, czasem robiąc naprawdę dziwne rzeczy jak wgrywanie ruskich kernelów z optymalizacjami dającymi wydajność o 1% większą i 5% większą baterię tracąc przy tym gwarancje, bo czemu nie.

 

Jakie rozwiązanie jest skuteczne? Jak potwierdza moje doświadczenie w programowaniu i sysadmince - tryhard wszystkimi metodami aż do skutku.

Jestem człowiekiem który ze starego sprzętu potrafił domaxować w nim wszystko, między innymi dlatego mam thinkpada z ~2010-2012 (dorównuje procesorem, może nie grafiką ale ja nie pracuję prawie wszystkim lapkom do 2k, a ja go kupiłem za 400zł). Szczególnie że ja gram w gry które chodzą na integrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, ja już zapasy mleka i chleba zrobiłem ;)

 

Reghum, ostatnio zastanawiam się nad bramka f). zapytałbym cie jak cofnąć aktualizacje, ale boję się kolejnego tsunami ;-D

 

mirunia, przesyłka dotarła, kąpiel zarzyta :great: ale na tej miotle to by polatał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś na kuchni kroiłem wielki kawał schabu na sos.

Inna grupa malowała obrazy na drewno.Ja pytam opiekunki Aśki lat 36.Czy mogę cię nago namalować,Aśka się śmieję i mówi możesz.

Opiekunka Agatka 39 i stażystka Kasia 32.Mówią,że by się wybrały na plaże.Zapytałem czy mogę ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł Wszystkim!

 

Hu hu ha, nasza zima zła... ;) A to dopiero przedsmak prognoz na weekend. Czekam na śnieg.

 

Śniło mi się dziś, że nie mogłam spać i siedziałam z ludźmi w knajpie. Budzik zadzwonił, gdy właśnie się martwiłam, jak dam radę w pracy. Wstałam z zapuchniętymi oczami i musiałam dziabnąć dwie kawy. :shock: Dobrze, że kaca nie miałam. :D Ale jednocześnie spać i przegadać całą noc, genialne, nie? :D

Jako, że nie znam w realu ludzi ze snu, to może był to ktoś z Was? 8) Coś tak myślę, że Heledore, na pewno... :smile:

 

Jutro piąąąąąąteeeek!!! :yeah: Sorry, mam dziś napady lekkiej ekstazy nerwowej. :lol:

 

Miłego wieczoru!

 

 

Wypadałoby się tylko znowu zakopać pod kołdrę i wylec, jak "to coś" - czyli ja, stanę się ponownie podobna do człowieka

Mirunia, jesteś Reptilianinem? :zonk: Wiesz, że akceptuję Cię w każdej postaci... :D

Piękne zakupy, jakoś też nie mogę powstrzymać od radości, gdy zanurzę palce w takie dobrości. :105:

 

kia_ sportage, On też musi być nago, żeby modelka się nie krępowała... :D

 

Reghum, neon, JERZY62, wiejskifilozof, Panowie :papa: , chyba dziś dzionek nienajgorszy? :smile:

 

Apek, Witaj na Spamowej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×