Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Reghum, czy w Linux Antergos, środowisko Deepin da sie zrobić by przeglądarka Firefox była bez paka tytułowego. Zajmuje dużo miejsca pulpitu. Do wersji 56.0 dało się to zrobić dodatkiem. Od wersji 57.0 już tego się nie da zrobić dodatkiem. Jest jakieś inne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum, czy w Linux Antergos, środowisko Deepin da sie zrobić by przeglądarka Firefox była bez paka tytułowego. Zajmuje dużo miejsca pulpitu. Do wersji 56.0 dało się to zrobić dodatkiem. Od wersji 57.0 już tego się nie da zrobić dodatkiem. Jest jakieś inne rozwiązanie?

 

Antergos to dystrybucja Archa, zresztą powinno się w każdym Linuxie dać.

Szczerze nie mam pojęcia, na desktopie korzystam z hackintosha, dopiero jak jestem na wyjazdach przenoszę się na thinkpada z Arch + i3. Sporadycznie korzystam z Windows np. do grania.

Musiałbym mieć ten problem albo potrafić go zdebugować. Może być tak że bez grzebania w configu się nie obejdzie.

Wersja 57 z tego co wiem to ten nowy firefox, może trzeba poczekać - daj mi screenshota jak to u ciebie wygląda? Jakie masz środowisko?

 

//Edit:

It's not easily possible right now, but there's work ongoing (and finally landing as we speak) for Firefox 58 to make it work like that out of the box.

Więc poczekaj :)

 

//Edit2 -> Z tego co widzę może to wejdzie w wersji nie 58 bo ona już jest, tylko 59. No cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Pierwszy dzień w pracy zaliczony...dobrze mi poszło więc jest spokojny wieczór. Zima u mnie również przy atakowała...zrobiło się biało i mroźnie. Zmęczenie lekkie jest jak to po urlopie ale koło środy wrócę na swoje tory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Ale dziś drobnych dobrości - Piękne słońce rano, jak potuptałam z psem. Do pracy mogłam pójść wcześniej to i popołudnie jeszcze zagospodarowałam. Malownicze prószenie śniegu. Przecenili na maksa kubek, który mi się podobał i jest już mój. No taki dzionek... :105:

 

mirunia, No i nóżki do pracy poniosły, a nawet utrzymały pion! :great: Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz.

 

neon, Możesz zawsze na tych drzwiach trenować renowację, chyba że są tak piękne, że szkoda coś spieprzyć.

W ogóle bardzo fajne zajęcie :105: i nawet piniondz można na tym robić.

Jeszcze w którą stronę renowacji chciałbyś pójść - powrót do świetności w stylu konserwatora zabytków, czy zachowanie zęba czasu tylko z doprowadzeniem do funkcjonalności, czy nadanie nowego życia przedmiotom z duszą. My np. ciężkie poniemieckie meble pomalowaliśmy na bardzo jasny szary, prawie biały. Co nadało im lekkości, nowoczesności, a zachowała się stara stylistyka i jakość. Prawie profanacja. ;) A z kolei kupione stare klamki odczyściłam z farby, przywracając im pierwotny sznyt.

Po co Ci pan Zenek, przecież chłop na schwał jesteś. :D No chyba, że chcesz mi się zwierzyć z problemów z kręgosłupem, czy coś w ten deseń. ;)

 

Lunaa, Pierwsze koty za płoty! :great: Pewnie, że się rozpędzisz. :smile: To co, chillowanie wieczorne?

 

kia_ sportage, Znaczy za fruszkę pogodową możesz robić, to tak jak ja z bólem głowy. :bezradny:

Koniec zimy już za rogiem Kochana.

Udało się dziś pozałatwiać sprawy?

 

nieboszczyk, Ḍryāgan, Reghum, JERZY62, Cześć Chłopaki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :!:

 

kia_ sportage, ja przeciwnie...zimowa aura mi sprzyja, czuję chęć do życia. Dlatego wiele dzisiaj ogarnęłam poza domem, i w Orange i w Rossmannie, a także UPC. Nie powiem, że obyło się bez typowych objawów przeszkadzających i denerwujących, jednak finalnie wszystko załatwione :D

Może wczorajszy wypad na koncert karnawałowych rytmów dodał mi trochę skrzydeł :lol::?:

 

Dzisiaj dopiero dowiedziałam się, że były wybory na Forumowicza Roku :lol: , zwycięzcy nie znam, ale i tak gratuluję I miejsca :!:

kosmostrada i Ḍryāgan, to także moi ulubieńcy :lol: , gratuluję Im również :great:

 

Miłego wieczoru życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, myślałam, że to zakończony wątek, dlatego napisałam tutaj. Zresztą, czy to ma znaczenie? No, może dla porządku tak :D

Ty jak zwykle, życzliwa i wspierająca...dziękuję! Lubię ludzi subtelnych...

 

kia_ sportage, udało Ci się załatwić zwolnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc poczekaj :)

 

//Edit2 -> Z tego co widzę może to wejdzie w wersji nie 58 bo ona już jest, tylko 59. No cóż.

Znaczy co wejdzie, to że będzie można ukryć pasek tytułu w wersji Firefox 59.0?

 

W Windows jest opcja ukrycia paska tytułu w wersji 58.0 a w Linux nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jak byłem na sesji terapeutycznej, to zaszedlem do markietu i wpadła mi w ręce gazeta murator z artykułem o odnawianiu mebli w stylu vintage. A sciagalas może farbę olejna ze starych drzwi?

 

kosmostrada, mirunia, pewnie że mógłbym potrenowac ale koszt takiego treningu trudno mi przełknąć bo te lakiery farbki do vintage papiery scietne to nie jest sumaru tani gips. Więc chciałbym połączyć przyjemne z pożytecznym. A te drzwi jednak mają takie pęknięcie które szpachlowką się nie ogarnie. Tylko wymiana płyty. Bo drzwi składają się z ramy drewnianej i dwóch wew cieńszych płyt drewnianych, no i jedna z tych płyt normsnie pękła na 2 części.

 

No nic pomyśli się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Nie robiłam tego osobiście, tylko z pomocą kolejnego pana Zenka ;) , ściągał kilka warstw farby z drzwi za pomocą opalarki. Najlepiej, aczkolwiek trzeba złapać trochę wprawy, żeby ich nie zwęglić.

Wiem, o czym mówisz z tymi drzwiami, ja mam takie, w których brakuje kawałeczka tej wewnętrznej płyty ( dziura na wylot) i tylko wymiana tego modułu wchodzi w grę. Jak wpadniesz na to, jak to zrobić, to koniecznie mi napisz. Choć mi samo pęknięcie by nie przeszkadzało, taki też urok starych rzeczy. Widziałam meble stylizowane na stare, w których były robione sztuczne dziurki niby po kornikach, przetarcia farby itp.

 

mirunia, Jak już widzisz efekt w nóżkach, to z dnia na dzień powinno być lepiej.

Mam słabość do pięknych przedmiotów. Ostatnio na szczęście na podziwianiu się kończy.

 

kia_ sportage, To prawko jest Ci zdecydowanie pisane Moja Droga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Znaczy co wejdzie, to że będzie można ukryć pasek tytułu w wersji Firefox 59.0?

Właśnie tak.

 

Ja wstałem godzinę temu i zamulam pałę jak nie wiem. Wziąłem hydroksyzynę na sen, poszedłem spać o 1, wstałem o 14... No to niezła bezsenność. Chyba ja już jej nie mam.

 

Miłego dzionka wszystkim, bo nie mam siły nic wymyślać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

JERZY62, Nagrzałeś sobie chałupkę? Zimnicę miałeś...

 

I u mnie było dziś słoneczko, trochę białości, nie za zimno. :105: Przyjemne wychodzenie z domu.

Poumawiałam się na kolejne dni, żeby trochę do ludzi pójść.

 

Mam rum i nie zawaham się go użyć. :D Przywieżliśmy z wypadu mój ulubiony rum, trunek boski, o wyjatkowym smaku, do rozkoszowania się.

I tylko zastanawiam się, czy napawać się w klimacie zimowym, czyli z herbatą, czy też dojść do ekstazy smakowej w drinku. :smile:

 

Wczoraj miałam nowe dla mnie doświadczenie wieczorem, pokrótce, żeby nie zamęczać i nie było, że :blabla: - jakby stanęłam obok siebie. :smile: Mimo dramatu w środku udało mi się zasnąć, może nie spałam, jak dziecko, ale nie chodziłam palić o 4-tej rano... :P Może jednak nauczę się przeżywać na zdrowo? :105:

 

Miłego wieczorku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Taka piękna, moja pogoda, a ja połamana...boli mnie bark i kręgosłup, aż nie mogłam zasnąć- nie wiem dlaczego?

 

mirunia, robiłaś kiedyś badanie przepływów w kończynach? Zażywasz acard/polocard?

Czy dzisiaj już odczuwasz znaczną poprawę? Przepraszam za tyle pytań...

 

kosmostrada, pisałysmy w tym samym czasie, nawet jeszcze nie przeczytałam Twego postu, ale uśmiecham sie do Ciebie serdecznie :D

Znam to uczucie :!:

 

Jutro muszę być w formie, ponieważ mam zaproszenie na imprezę dla babć i dziadków u drugiego wnuczka :lol:

Wieczorem albo jutro rano domowe spa, maseczki oczyszczające, wygładzające-może w moim wieku wiele nie pomogą te zabiegi, ale samopoczucie na pewno poprawią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tu płyta pękła na pół, i się rozwarstwila na jakieś 6 mm więc raczej da marny efekt dekoracyjny. Jak coś wkumbinuje to dam cynk.

 

Ostatni narobiliscie mi smaka na żelki, i właśnie tyle ich zjadłem że aż mnie mdli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, każdy pretekst jest dobry, żeby się wypięknić. :great:

Choć przyznam Ci się, że dziś latam bez makijażu i czuję taką lekkość, jak kiedy po całym dniu zdejmuje się szpilki i stanik. :D

Oj to przykro mi, że Cię tak dopadło, na pewno się nie przeciążyłaś, a może Cię spięło? :bezradny:

 

neon, O rany, a dziś pisałam o rumie... :zonk: Nie idź w tą stronę... ;)

 

JERZY62, 17 stopni to już coś... Raczej nie chorujesz na przeziębienia co, mając taki "zimny wychów"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×