Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Siąpawka. Dziwnie ciepło, nawet wyciągnęłam z szafy z powrotem cienką puchówkę.

Taka jestem trochę jak stary kapeć, ale jakiejś tragedii póki co nie ma. Wolę tak, niż jak mnie nosi i rozrywa od środka. Zobaczymy co będzie dalej, bo aktualnie nie znam dnia ani godziny, kiedy mi się zmieni. Na razie cieszę się spokojem.

Znów dziś luźniej w pracy, w zasadzie mam tylko jeden temat do ogarnięcia. Zbieram się jak pies do jeża, bo nie lubię tego robić (cyferki =stres, że coś pomylę).

 

Purpurowy, Mogłeś zaproponować, żeby Cię zatrudnili... ;)

 

JERZY62, A kto to się tak opija od samego rańca?... :D

 

misty-eyed, To chyba mam Ci życzyć kolorowych snów? ;)

 

rolosz, Trzymaj się, niech Ci szybko ten czas minie!

 

huśtawka, Ḍryāgan, Spokojnego dzionka w robocie!

 

mirunia - jak dzisiaj, "ślimak" minął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gość pewnie miał zerdzewiałe auto.Cola rozpuszcza rdzę.Pamiętam,kiedyś jak pracowałam na chirurgii i był niedosyt narzędzi,to moczyliśmy nożyce w coli i rdza znikała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

W Pyrowie szaro, buro i ponuro. Głowa mnie boli, pewnie przez spadek ciśnienia. Mój tata dzisiaj trafił do szpitala- zapalenie płuc go złapało. Mama i siostra mówią, żebym się nie martwiła. Ale ja się bardzo przejmuję tym, że tata jest chory.

A w jakim wieku jest tata?Pali papierosy?

Zapalenie płuc to choroba uleczalna-nie martw się,wyzdrowieje .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, nie, nie pali papierosów. Wiem, że jest to uleczalne, ale nie zmienia to faktu, że się przejmuję. O mamę i siostrę też bym się martwiła.

 

To tym bardziej jeśli nie pali-szybciej wyzdrowieje...Rozumiem że się przejmujesz,ale bądź dobrej myśli i trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie!!

 

Skasowałam posta :hide: , nie znoszę tego!!!

 

Spałam od 10 do 14. Nie cierpie tego, bo zaburzony cały dzień, ze światła dziennego korzystałam tylko przez 2 godziny :!:

Jutro, prawie wieczorem, mam wizytę u gina. Nie przejmuję się za bardzo, bo to kontrola coroczna, ale wiadomo... :roll:

 

huśtawka, dzisiaj w radio słyszałam, że na okres jesienno-zimowy powinno się odstawić herbatę zieloną i miętę, bo wychładzają organizm :mhm:

Rozumiem, że masz związki ze służbą zdrowia :lol: , więc na pewno "masz wiedzę" /nie lubię tego określenia/na ten temat :D

 

 

Pozdrawiam popołudniowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczornie witam się!

 

Zrobiłam szybki wypad do sklepu po coś do herbaty i nabyłam wielką napoleonkę... Ale jest tak smętnie, pada, przyduszona jestem, trzeba się było jakoś pocieszyć... No. Tylko teraz mnie mdli. To nie był dobry pomysł na moje sensacje żołądkowe. :hide:

 

 

JERZY62, No raczej wtedy bym się martwiła, gdybyś od rana procenty zażywał... ;)

 

Carica Milica, To normalne, że się martwisz. Tata jest wśród bliskich i pod opieką, a choroba do wyleczenia, więc tylko czekać na poprawę.

 

mirunia, No to miejmy nadzieję że kryzys energetyczny chwilowo zażegnany. :smile: Zmieniłaś tą pościel? Bo ja to po pracy poszłam z psem, zrobiłam obiad, posprzątałam po nim i na tyle mnie było stać. Kompletny flak... :bezradny:

 

misty-eyed, Witamy wśród żywych... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie!!

 

Skasowałam posta :hide: , nie znoszę tego!!!

 

Spałam od 10 do 14. Nie cierpie tego, bo zaburzony cały dzień, ze światła dziennego korzystałam tylko przez 2 godziny :!:

Jutro, prawie wieczorem, mam wizytę u gina. Nie przejmuję się za bardzo, bo to kontrola coroczna, ale wiadomo... :roll:

 

huśtawka, dzisiaj w radio słyszałam, że na okres jesienno-zimowy powinno się odstawić herbatę zieloną i miętę, bo wychładzają organizm :mhm:

Rozumiem, że masz związki ze służbą zdrowia :lol: , więc na pewno "masz wiedzę" /nie lubię tego określenia/na ten temat :D

 

 

Pozdrawiam popołudniowo :D

 

Zatem witaj wśród czuwających :)

Co do schłądzania organizmu-bez obaw- mi ciągle gorąco więc na pewno nie zmarznę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed

Swoją drogą powinnaś zrobić porządek z tym spaniem.Wiem co to znaczy rozregulowany zegar biologiczny bo przez długie lata pracowałam na zmianach...Ale nie wyobrażam sobie bym w porze zimowej,kiedy i tak jest zbyt mało światła dziennego,prowadziła taki tryb dobowy.Z całą pewnością albo bym trafiła do szpitala,albo i by mnie nie odratowano...

 

P.S Wnuczkę masz boską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, kosmostrada, mirunia, tak moje drogie, muszę coś z tym zrobić. Było lepiej, teraz znowu jest źle :(

Nie da się nie zdrzemnąć po nieprzespanej nocy, ponieważ zażywam leki obniżające ciśnienie, co w sumie "zwala z nóg".

Muszę to jakoś ogarnąć. Będę próbować...!

 

Ciężko mi się oddycha, zatkany noc i kichanie nasila się. Ale to nic, minie, będzie lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×