Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

huśtawka, idziesz ostro :lol: A jeśli można zapytać, ten kryzys to w jakim mianowicie wieku Cię dopadł :D ?

 

Niedługo wychodzę. Lubię wieczorne/ nocne zakupy i spacery. Człowiek-sowa, człowiek-kot? Poluję nocą i o zmroku... :mrgreen:

Zaczął męczyć mnie suchy kaszel, mam okropny ból głowy.

 

Dzisiaj smażyłam klasyczne placki ziemniaczane. Na oleju. I żałuję. Właściwie do wszystkiego stosuję olej kokosowy-bezzapachowy, ale pomyślałam, że do placków lepszy będzie rzepakowy, którego zapach czuję teraz w całym mieszkaniu ;) Rezygnuję z niego całkowicie.

 

40 :)

Olej rzepakowy śmierdzi,ale ponoć jest bardzo zdrowy.Kokosowy zaś jeśli już ,to tylko nie rafinowany,a ten Biedronkowy to rafinowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, chociaż naturę mam trochę kocią, lepiej czuję się w towarzystwie piesków :D Owszem, pobawić się mogę, pogłaskać, ale boję się tego kociego bezgłośnego "pojawiam się i znikam"... moja lękliwość tego nie lubi.

Moja kocica to ciągle się pojawia i nigdy nie znika,ale nic dziwnego skoro od dzieciństwa przebywa z psami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że też traktują Cię jak pieska- zmęczy się,wybiega,to i będzie radosna

 

huśtawka, Nieee, sama na to wpadłam, że dobrze mi to zrobi... :D

A powrót do skórzanych bansolek to ja już od dawna przerabiam... ;)

 

Karolina66, No nie... a to pech z tymi butami, a już się tak ekscytowałam, jakby co najmniej moje były.

Może jakieś inne love butowe znajdziesz.

 

Carica Milica, Idzie znaczy ku lepszemu, lada dzień obudzisz się świeża rześka. :great:

 

platek rozy, To miłego korzystania z nowych udogodnień! Dobrze dziś brzmisz. :smile:

 

cyklopka, Dlaszego zabijom? (masz coś więcej na sumieniu niż jeden biedny syrop? ;) )

 

misty-eyed, Nie wciąga Ci pochłaniacz tego zapachu? A może już się odzwyczaiłaś... :bezradny:

Ja właśnie kokosowego czuję specyficzny zapach ( mimo że teoretycznie go nie ma) i używam go w zasadzie tylko do dań egzotycznych.

Używam rzepakowego z pierwszego tłoczenia i oliwy z oliwek.

 

Jestem po spacerku sportowym krokiem, trochę mi lepiej. Na kolację przygotowałam pudding z chia, z dodatkami. W ogóle dziś to moje menu byłoby wprost książkowe, gdyby nie pożarcie kiełbasy w drodze do domu ( ale pani w sklepie tak zachwalała, że taka dziś pyszna przyszła... :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, ja kupuję rafinowany, bo choć poddany temu procesowi, nie traci wszelkich właściwości korzystnych dla nas. Zresztą przede wszystkim nie ma tego okropnego zapachu. Przez jakiś czas w Biedronce nie było go, znalazłam inną ofertę w sklepie internetowym.

Natomiast dbam o to, by do sałatek stosować zdrowe oliwy i oleje. Rzepakowy jest również zdrowy, na surowo nie przeszkadza mi.

 

"40", och kiedy to było :( , jesteś w cudownym dla kobiety wieku!!! Korzystaj z życia!!!

 

Tymczasem papa, zmykam z domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, moja mama dla odmiany poluje tylko rano, kiedy żywność jest świeżo przywieziona.

 

Moje koty ostatnio są bardzo wylewne uczuciowo, od wczoraj czarnej nie poznaję, pakuje mi się ciągle na kolana, buzi daje, rosół że mną jadła :shock:

 

A olej kokosowy mi się śnił wczoraj. Co to może znaczyć? ;)

 

kosmostrada, muszę poodkręcać pomyłki z zeszłego tygodnia, coraz czegoś nie dosłyszę albo nie dopatrzę :hide:

Jeszcze pani mama dziewczynki powiedziała, że nie chce, żebyśmy oglądały filma na lekcji :zonk: Mam nadzieję, że mnie nie wymieni :zonk: Od przyszłego tygodnia będę ryba-piła, będą ćwiczenia sprawdzające i zadania domowe :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...już wróciłam, godzinka spaceru zakończona małymi naprawdę zakupami... Przy okazji wpadłam na stację benzynową po gazetę dla Męża :lol:

 

cyklopka, ja trafiam na rozkładanie towaru, który ma być od rana sprzedawany :mrgreen: - jestem więc pierwszaaa!

 

Karolina66, ja kupiłam w zalando bardzo ładne czarne lakierki Anny Field na wesele, ale w kwietniu. Buty super wygodne i eleganckie, a cena nie za wysoka. Może poszukaj w necie butów tej projektantki/producentki...

 

cyklopka napisał(a):

Moje koty ostatnio są bardzo wylewne uczuciowo, od wczoraj czarnej nie poznaję, pakuje mi się ciągle na kolana

 

Koty lubią się tak pakować na kolana, a dlaczego? Nie wiem Chyba mają z tego coś dla siebie.

...to podobno obopólna korzyść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×