Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, jasne. A jak baranek ucieknie to stracisz sens bycia na spamowej i to będzie dramat.

Nie warto się uzależniać.

 

Dobry wieczór Kosmostrada,Carica,mirunia,Płatku,Tosiu,Lusesita Dolores,Dryagan,Purpurowy,Jerzy :yeah::yeah::yeah:

To się nazywa przywitanie :smile:

 

 

Purpurowy, a ile tych kotów masz, to te które znalazłeś, młode koty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Prowadzilam dzienniki emocji , w ktorych notowalam swoje emocje i mysli oraz lęki , opisywalamc zego dotyczxyly , robzieralam je na czynniki pierwsze , do tego nauczylam sie racjonalizowania moich mysli ktore lęki wywolywaly , plus uczylam sie treningod oddechowych miedzy innymi Jacobsona ... jednym slowem caly czas p[racowalam ciezko i tak jest do teraz , dziennika emocji jzu nie porowadze bo nie potrzebuje , juz wiem ze moje lęki i doly sa wynnikiem stresow i roznych sytuacji zyciowych . Nie biora sie z kosmosu . Racjonalizowac mysli staram sie zawsze jak tylko mnie lęk lapie... Tak samo stosuje techniki oddechowe i relaksacji.

To tak w skrocie.

 

mirunia , kosmostrada, misted eyed no dokladnie trzeba nad soba pracowac bo inaczej sie nie da a ja zyc chce normalnie dlatego na zadne dzienne i tego typu rzeczy sie nie zapisuje , bylam raz , jeden gosc tam chodzil ponad d ziewic miesiecy chociaz norma to trzy i jak go zapytalam czemu tyle c hodzi to stwierdzil ze on juz zyc bez oddzialu nie moze .. To mnie przerazilo bardziej niz moje stany depresyjno - lękowe :shock::x:x:x

Karolina66 buziaki Kochana :********* witaj:)

 

Purpurowy, tosia_j, Ḍryāgan witajcie tez :papa::papa::papa:

 

 

 

A dzis bylam na drugim krancu Kraka po skierowanie ( pojechalam tramwajami! :mrgreen: ) i wypelnilam wszelkie papiery potrzebne do wydania skierowania . Teraz mam czekac na telefon z UP zeby skierowanie odebrac , podbic u mnie w fundacji i odwiezc c i moge zaczynac prace za pieniazki ;)

 

Poza tym to zmienilam neta i dostalam wypozyczalnie filmow i seriali My prime za free i wlasne sobie ogladam :"Trawke " genialny serial !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, :smile:

 

Ḍryāgan, Aż tak nakręcona nie jestem, żeby zadymę robić... :lol: Dlatego tu jestem, że tu odpoczywam.

Myślałam o jakiś mało kontrowersyjnych tematach, dobrych też dla mózgu, ale trudno taki znaleźć i jak Mirunia mówi trza się zdać na to, co spontanicznie wychodzi. A wynika to z tego, że lubię z Wami pogadać.

 

misty-eyed, Tak samo myślę, podstawą są ludzie. Z resztą jak wszędzie

 

huśtawka, Jak poszukiwania nauczyciela perkusyjnego? :smile: Żeby w kryzysie wieku średniego miało się tylko takie cudne pomysły... ;)

 

Zjadłam dobry obiadek, odsapnę i idę na długi spacer z psem. Chłopaki jadą załatwić sprawy i wyrzucą mnie z futrzakiem daleko od domu, co bym się trochę zmęczyła w drodze powrotnej. ;)

 

Chciałabym mieć trochę spokoju, tak w środku siebie. :bezradny:

 

Coś widzę że też traktują Cię jak pieska- zmęczy się,wybiega,to i będzie radosna :mrgreen:

Co do nauczyciela- mam na oku parę osób,ale jakoś mi lewo dzwonić i się umawiać...Zawsze miałam opory przed nowymi znajomościami. A co do cudnych pomysłów...kupiłam sobie jeszcze do swojego nowego(starego) "imidżu" koszulkę z Bon Jovi oraz kilka skórzanych bransoletek i skórzany wisiorek- słońce w celtyckim stylu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Umyłam grzywkę przed wyjściem do pracy, musiałam włożyć czapkę na mokre włosy i zrobiły mi się retro loki od tego. Musiałam w pracy jeszcze raz zamoczyć, a że kran był za nisko, to polałam kubkiem. Ludzie! Od dzisiaj myję włosy tylko herbatą malinową! Są takie miłe w dotyku :shock:

 

Mogę podotykać Twych miękkich włosów :mrgreen: kupię Ci za to pączka :D

He he, ok ;)

 

W sumie płukanki różnymi naparami nie są chyba aż tak dziwne :D

 

W odpowiedzi na pytanie główne: przychodzę prawda meldować, co u mnie do przodu, czasem się pożalić albo poradzić. Czasem kogoś pochwalę czy pocieszę, czy zachęcę do działania.

 

huśtawka, fajny pomysł!

Ja jak skończę remont najprawdopodobniej sprawię sobie pianinko elektryczne. Poza tym odnowiłam kontakt z kolegą, który robi dziwną muzykę i mam nadzieję, że w przyszłym roku coś znowu nagramy :105:

 

P.S. W pracy mnie prędzej czy później zabiją :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Karolina66, cześć.

 

Purpurowy, a ile tych kotów masz, to te które znalazłeś, młode koty?

Dwa na ten moment mam, oba przybłędy, ale już są u mnie od jakiegoś czasu, to nie te co ostatnio ktoś wyrzucił.

 

Nie chcesz jeszcze jednego? ;) Mam taką gościówę a że się przeprowadzam i będę wynajmować,to aż się boję jak to będzie...Dodam że dwóch psów już posiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huśtawka, idziesz ostro :lol: A jeśli można zapytać, ten kryzys to w jakim mianowicie wieku Cię dopadł :D ?

 

Niedługo wychodzę. Lubię wieczorne/ nocne zakupy i spacery. Człowiek-sowa, człowiek-kot? Poluję nocą i o zmroku... :mrgreen:

Zaczął męczyć mnie suchy kaszel, mam okropny ból głowy.

 

Dzisiaj smażyłam klasyczne placki ziemniaczane. Na oleju. I żałuję. Właściwie do wszystkiego stosuję olej kokosowy-bezzapachowy, ale pomyślałam, że do placków lepszy będzie rzepakowy, którego zapach czuję teraz w całym mieszkaniu ;) Rezygnuję z niego całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×