Skocz do zawartości
Nerwica.com

Macie tak?


Wrazliwiec1526944255

Rekomendowane odpowiedzi

ejka :) Nadal mi dziwne schizowe mysli dokuczaja. Gdy cos mi wychodzi poza taki normalny schemat (przepowadzaka, zmiana pokoju, zmiana jakiegos schematu) to mam mysli ze wszystko jest takie skomplikowane i dziwne. wrecz nie wiem dokladnie na czym te mysli polegaja. ale no wchodze w taki stan leku z tym i dziwnosc taka. Mieliscie tak?

 

-- 04 gru 2013, 18:21 --

 

Dodam ze te mysli czasem obejmujal doslownie wszystko.. i naprawde sa przeróżne. .ale podobni sie czuje po nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyleczyć? Bo wkurxa to strasznie nigdy tak nie mialem a teraz wszystko jak pomysle o czyms sklada sie z tak wielu czynnikow. ktorych kysle ze nie zapamietam. jak np. otwieram laptop to mamysk ze skompikowane jest to ze musze myszke podłączyć np. Tovjest chore.. I tak mam z wieloma innymi rzeczami.. jak tak zaczne to glebiej kminic to dostajeataku paniki..

 

-- 04 gru 2013, 18:50 --

 

Nawet jak teraz przeczytałem o tych zaburzeniach adaptracji, to nawet na to poczułem się dziwnie i tak zobaczyłem ze to takie skomplikowane. i zobaczyłem że to sie trzeba [rzystosowywac do nowych sytuacji. Lecz kurde ja znowu myśle ze za każdym razem tak bede miał.Czuje sie jak w sytuacji bez wyjscia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żebyś udał się do psychologa. Może w Twoim przypadku zaburzenia nie są bardzo uciążliwe, ale z pewnością nie są zwyczajnymi odczuciami. Może Ci być trudno z tym funkcjonować. Koniecznie udaj się do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×