Skocz do zawartości
Nerwica.com

OPIEKA NFZ,PRYWATNA-PYTANIA,OPINIE.WĄTEK ZBIORCZY.


naar

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się bo sam już nie wiem gdzie mam iść jak chciałbym udać się na psychoterapię w ramach NFZ.

Rozumiem że jedną z możliwości jest pójście do psychiatry - i po przedstawieniu mu swoich problemów poproszenie o skierowanie na psychoterapię? U mnie w mieści przeglądając opinię o psychiatrach zauważyłem powtarzające się opinie z tym że lubią wypisywać leki, boję się tam w ogóle iść a co dopiero prosić jeszcze o coś :/ Zaś lekarz pierwszego kontaktu to hmm czy po wypisaniu mi skierowania przez niego do psychologa będę musiał udać się do rejestracji żeby tam coś załatwiać jeszcze i czy przypadkiem nie jest tak że zazwyczaj mieści się to w tym samym ośrodku co lekarz u którego byłem? Wiem że wydziwiam ale pracuje tam sąsiadka z bloku jebana plotkara a nie muszę chyba tłumaczyć że nie wyobrażam sobie jakby ta pleciucha zaczęła rozpowiadać ludziom gdzie byłem. Czy jest jeszcze jakaś inna możliwość udania się gdzieś bezpośrednio oni wysłuchają moją 'historię' i zdecydują co dalej?

P.S. Wiem że wydziwiam ale strasznie się boję :D

 

 

Skierowanie do psychologa wystawia np, lekarz rodzinny, lub inny, m.in psychiatra (jeśli ktos z z pomocy tego lekarza korzysta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skreslony moze nie.ale prawdopodobnie podadzą cennik.najlepiej dowiedz sie u zrodla.ew czemu wogule masz tracic ubezp?jesli praca to zarejestruj sje wposredniaku albo poprostu porozmawiaj otym z ludzmi od terapii.wtedy dowiesz sie co robic w ew przypadku utraty ubezpieczenia.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy ktoś z tu obecnych korzystał z pomocy Poradni Rodzinnej Salomon w Łodzi? Pytam, bo mam problem z lękiem, boję się przemieszczania, jeżdżenia autobusami, ale także mam kłopoty w relacjach z innymi ludźmi - wydaje mi się, że nie jestem wystarczająco dobry, żeby z kimś rozmawiać, że nie zaciekawi nikogo moja osoba, czuję się gorszy. Mam już 30 lat i zero związków za sobą. Potrzebuję chyba dobrego psychologa. Sporo dobrego słyszałem o psychologach z tej poradni, ale chciałem zasięgnąć jeszcze języka.

Jeśli coś wiecie, podzielcie się, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia, chciałabym zapytać, czy moze polecacie lub znacie lekarza psychiatrę, który przepisze mi konkretny lek? (prywatnie lub na nfz, obojętne). Zaczęłam się leczyć w 2013 roku farmakologicznie, w 2016 roku poszłam na "psychoterapię" i pod wpływem sugestii psychologa, odstawiłam leki. "Psychoterapia" była niewypałem, a ja przeprowadziłam się do innego miasta, jednak chciałabym znowu zacząć brać leki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×