Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Platyneczka86

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam wszystkich. Czy ktoś z Was miał reakcje alergiczną na anafranil? U mnie podczas odstawiania leku wystąpiło uczulenie i obrzęk dłoni. Zmniejszałam dawkę co dwa tygodnie i po każdym zmniejszeniu występowała reakcja alergiczna. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z obrzękami (nawet w ciąży). Czy to mógł spowodować Anafranil? Czy to reakcja organizmu na zmniejszenie leku?
 2. Hej. Tanio sprzedam 42 tabletki Pralexu 10 mg zamiennika Escitilu 10 mg. Zainteresowanych proszę o kontakt na prywatne wiadomości.
 3. SebaNN do 6 grudnia na pewno będę brać taka dawkę. 15 lat temu też brałam taka dawkę i lęki minęły. -- 17 lis 2017, 12:34 -- Tak, jest. Lekarka mi przepisała tabletki 10 mg.
 4. Hej w jakiej dawce bierzesz? na co cierpisz? Hej. Na razie zaczęłam od małych dawek. Wczoraj 5 mg, dziś i jutro 10 mg i stopniowo zwiększać po pół tabletki do 20 mg na dobę w dwóch dawka, po 10 mg rano i wieczorem. Cierpię na zaburzenia lękowe z derealizacją.
 5. Hej. Witam wszystkich, którzy biorą Anafranil, ewentualnie ta sama substancję pod inną nazwą. Ja od wczoraj zaczęłam brać ten lek. Wcześniej przez 5 tygodni brałam Escitil ale źle się czułam na tym leku i lekarz mi zmienił. Jak oceniacie te tabsy?
 6. Hej. Czy ktoś z Was miał tak, że po wzięciu tabletki escitalopramu czuł niepokój? Zmieniam lek na inny i dwa dni po zmniejszeniu dawki o dwie trzecie ten niepokój ustąpił.
 7. Cześć wszystkim. Czy zna ktoś dobrego psychoterapeutę w Krakowie w ramach NFZ?
 8. Nie nastawiaj się na szybszą poprawę niż 2-3 tygodnie. Na początku może być nawet gorzej. Ja przez 4 tygodnie brałam Escitil 10 mg, a od 5 dni biorę zwiększoną dawkę 15 mg i właściwie dopiero dziś jest naprawdę w porządku. Do tego wspomagam się doraźnie Xanaxem. Leki z escilatopramem pomagają ale trzeba dużo cierpliwości.
 9. Ja na 10 mg czułam niepokój na 15 mg jest w porządku. Dziś od dawna mam naprawdę dobry dzień, oby jak najwięcej takich dni
 10. Napady lęku panicznego i lęk uogólniony. -- 04 lis 2017, 15:47 -- Dziś zrezygnowałam na jakiś czas z kawy i muszę powiedzieć, ze czuje się zdecydowanie lepiej. Nie odczuwam już takiego niepokoju. A co do wychodzenia na zewnątrz to sama byłam w czwartek u lekarza było ciężko ale się nie poddaje.
 11. Przez 2-3 godziny po wzięciu tabletki odczuwam niepokój a nawet lęk. Zdarzają mi się również paniczne napady lęku.
 12. Jestem trochę podłamana tym Escitilem. Liczyłam na szybszą poprawę samopoczucia. Anafranil lepiej na mnie działał. Jeśli w ciągu najbliższych 4 tygodni na 15 mg nie będzie poprawy psychiatra zmieni mi lek, na Anafranil właśnie.
 13. Hej. Jeszcze jedno pytanie. Czy możliwa jest poprawa samopoczucia po pierwszej zwiększonej dawce? Od dziś biorę 15 mg Escitilu, przez 4 tygodnie brałam 10 mg ale psychiatra zwiększyła mi dawkę ponieważ lęk nadal się utrzymuje. Dziś po większej dawce jakbym lepiej się czuła. A może to moja sugestia?
 14. Hej. Wiem że na tym wątki już był poruszony temat kawy i escitilu, ale mam do Was pytanie. Czy ktoś pije kawę przy Escitilu? Bo ja dziś głupia popiłam tabsa kawą i dostałam takiej trzęsawki ze myślałam, że zejde z tego świata
×