Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłam sobie dzisiaj 9 książek do mojej magisterki, czekam na przesyłki. :smile: A jutro jak wrócę z pracy, zamierzam się zabrać za pisanie. Moja praca magisterska to będzie moja własna filozofia. Może zrobię z tego kiedyś książkę. A dzisiaj miałam bardzo fajny dzień, dużo ciekawych zajęć na filozofii. Najbardziej mnie martwi to, że te studia już się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Serdecznie , czy mogę dołączyć do forum ? myślę ze trafiłam w odpowiednie towarzystwo do porozmawiania bo mam mętlik w głowie i dużo pytań bez odpowiedzi , a niewiedza mnie zabija :(

od kilku m-c dzieją się ze mną różne dziwne rzeczy odbieram świat inaczej jakbym na nowo się urodziła ,bardzo się tego boje ,nie wiem czy to choroba czy dar!??? widzę to czego nie widzą inni, słyszę to czego nie słyszą inni ,czuje inaczej ,byłam 1 raz w życiu u psychiatry to dała mi leki i powiedziała że na tym etapie to silna nerwica z zaburzeniami somatycznymi plus coś tam jeszcze , ale jak tak poczytałam o chorobie schizofrenii to objawów mam ich mnóstwo , mam wrażenie że przechodzę to etapami od delikatniej nerwicy po ataki że umrę po wychodzenie z ciała,w lustrze inaczej się widzę potrafię patrzeć i świat się zmienia inaczej to znaczy zniekształca ,wręcz widzę przez swoją rękę jak zasłonie co jest za nią , widzę postacie w lustrze , potrafię zrobić tak że jak patrze na moje ciało lub coś to to mi się samo zbliża wręcz w to wchodzę ,mam przy tym lęki,drętwienie ciała , pocenie rąk, zawroty głowy ból głowy, piski szumy w uszach itd, zaniki pamięci coraz częściej , dziwne sny 2 razy w tym prorocze, gdy śnię jestem świadoma dziwne to wszystko jak dla mnie ? dodam że jeszcze 2ltemu byłam normalna, mam synka 3l rodzinę , jestem świadoma choroby .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×