Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wkurzona. Szłam dzisiaj do pracy i przed budynkiem czekał na mnie profesor ze swoją córką i autorytatywnie powiedział mi, że pozmienia moje myśli w moim artykule. Nie podobało mu się to, że mam inne poglądy na pewne sprawy niż on. Dla mnie to jest nieetyczne, żeby zmieniać coś autorowi w jego artykule, a ja nawet nie będę wiedziała, co. I to, co on mi tam namiesza, ma się ukazać pod moim nazwiskiem.

A wcześniej jak mi coś poprawiał, to pisał czasami głupoty, w dodatku z błędami stylistycznymi. Kurde, czuję się z tym beznadziejnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę nazywam się niewarto, że się jej tyle chce.

Ja mam problem z motywacją. Tyle rzeczy można by robić, chciałbym się rozwijać, a z reguły kończy się na planach. Może za bardzo szukam wymówek. Tylko co poradzić, że nie zawsze chcieć to móc. Ja się czuję autentycznie nieszczęśliwy że stoję w miejscu. Więc to nie kwestia zasad, bardziej bałaganu w głowie, który uniemożliwia działanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to mi się chce dużo, ale mi czasem podcinają skrzydła.

 

Wróciłam dziś z uczelni i w łączniku spotkałam moją współlokatorkę, więc mówię do niej "cześć". A ona poważnym tonem "ja już ci dzisiaj cześć mówiłam". Rozumiecie takich ludzi, bo ja nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozmawiamy ze sobą, ona się do mnie nie odzywa poza tym cześć - raz dziennie (nie więcej). No a jak chciała mi coś powiedzieć, to pisała kartki, które wieszała na lustrze w łączniku albo na moich drzwiach od pokoju. Dla mnie to jest chore. Jeśli ja chcę coś komuś powiedzieć i widzę go codziennie, to po prostu rozmawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×