Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Lękowcy i Atakowcy :mrgreen:

hejka AddictGirl21 , bierzesz benzo w momentach krytycznych czy lykasz je garsciami ;):?::?::?:

 

ojojoj :shock: wlasnie cofnelam sie o pare stron i jakiez zaskoczenie ! Przeprowadzka ??? Dokåd i kiedy ?

Jakies propozycje nazw nowego forum dla ZSL ?

 

Hmm. Preferuję drugą opcję. Łykam garściami. Lubię sobie odpływać. Wiem, wiem. Nałóg ale o tym napisałam w tematyce Benzo.

Zbyt mocno nie trawię życia na trzeźwo więc chwytam się Alpry jak tonący brzytwy. 6 odwyków za mną. Jak widać daremne starania.

Biorę i będę brać. Jeżeli tolerancja zwiększy się do maximum przeskoczę na opiody :hide:

Zbyt poprana chemia organizmu. Natura zawodzi więc w tym momencie żądzą mną prochy.

Prócz benzo - Lamotrygina, Olanzapina i Nexpram. Lat 10 a wątrobą wciąż cała :shock:

Tyle, że mózg uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim:)

 

jest ktos???? pewnie nie hmmm :( ja mam lek za lekiem i to mega silny... nie pamietam zebym miala gorzej:( nie bralam na razie nic doraznego bo nie wiem czy sympramol dobie z tym poradzi a nie chce sie zawiezc:(

wszystko chyba przez stres jaki dzis mialam... zeszly sie babcie moja i mojej corci i gadka ze dziecko bez chrztu do tej pory ze tak nie mozna ze to nie po Bozemu ze co gdyby sie cos stalo itd... itp...

normalnie polozylam sie spac zasnelam i nagle leki na tle egzystencjonalnym i religijnym... koszmar.... teraz marne szanse na sen:( i jeszcze gorsze na lepsze i normalne jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby lyknelam ale dobrze nadal nie jest... najgorsze ze mi tak niedobrze

 

-- 22 sty 2014, 03:59 --

 

na zmiane teraz czuje chwile spokoju potem galaretka i leki a potem zlosc ze tak daje soba pomiatac... najlepsze wyjscie to nie zalowac mnie tylko lomot mi spuscic to moze bym sie wziela w garsc... kupa kluchow i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×