Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauczycielka i nastolatek.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty,

 

Nie wiem czy ktoś kto mówi "zahaucz" mógłby skończyć takie studia

Taka jest prawidłowa wymowa, tylko że źle napisałeś. Powinno być "zachałcz". Od razu widać, że nie studiowałeś tego kierunku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołe dupy na telefon..pff..najlepszy to był kiedyś program na czeskiej novie jak sobie kulturalnie gadali, była widownia... a na koniec jacyś wątpliwej sławy aktorzy, a może i ochotnicy ze zgłoszenia :> spółkowali na kanapach i widownia biła brawo...Czechy- tam trzeba szukać dla siebie miejsca 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a kto Ci broni pójść do burdelu? 8)

Nikt, ale 14 lat to już mieć nie będzie..chociaż kto wie pewnie za dodatkową opłatą może u takiej damy cofnąć się nawet do pieluch, btw. pamiętacie jak się nazywał ten fetysz z zakładaniem pieluch przez faceta? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mała renta :105:

 

Ale gdybyś tak odłożył powiedzmy dyszkę miesięcznie? To po dziesięciu miesiącach masz proszę ja Ciebie stówkę, grosz do grosza i jest kokosza i z tą kokoszą do burdelu, a to już kwota, która pozwoli Ci ruchać, aż drzazgi będą szły. Jeszcze jest dodatkowy plus całej sytuacji, wyznaczasz sobie jakiś cel, w całym bezsensie życia, jakiś mały cel to już jest coś, a to chwile oczekiwania? Jak przed Wigilią Bożego Narodzenia! Co tam prezenty, zazwyczaj nie zachwycają albo wiadomo co się dostanie, a tu sytuacja z jednej strony podobna, ale zgoła inna, bo nie wiesz jeszcze jak to smakuje. Nawet jak nie jest to taki miód, jak to niektórzy piszą, to przez dziesięć miesięcy dodajesz jakiś mały cel do jakiegoś większego celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie jak się nazywał ten fetysz z zakładaniem pieluch przez faceta?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Infantylizm_parafiliczny

 

 

Ale gdybyś tak odłożył powiedzmy dyszkę miesięcznie? To po dziesięciu miesiącach masz proszę ja Ciebie stówkę, grosz do grosza i jest kokosza i z tą kokoszą do burdelu, a to już kwota, która pozwoli Ci ruchać, aż drzazgi będą szły. Jeszcze jest dodatkowy plus całej sytuacji, wyznaczasz sobie jakiś cel, w całym bezsensie życia, jakiś mały cel to już jest coś, a to chwile oczekiwania? Jak przed Wigilią Bożego Narodzenia! Co tam prezenty, zazwyczaj nie zachwycają albo wiadomo co się dostanie, a tu sytuacja z jednej strony podobna, ale zgoła inna, bo nie wiesz jeszcze jak to smakuje. Nawet jak nie jest to taki miód, jak to niektórzy piszą, to przez dziesięć miesięcy dodajesz jakiś mały cel do jakiegoś większego celu.

Jako administracja jesteśmy skłonni przeprowadzić zrzutkę,za jeden warunek - rezygnacja z pewnego rodzaju postów :roll::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, nie no 8) dla chcącego nic trudnego zamiast na książki to odkładać na dziwy :mrgreen: ale nie zachęcam ;)

Pomyślę o tym ;)

 

-- 10 lis 2013, 10:55 --

 

Za mała renta :105:

 

Ale gdybyś tak odłożył powiedzmy dyszkę miesięcznie? To po dziesięciu miesiącach masz proszę ja Ciebie stówkę, grosz do grosza i jest kokosza i z tą kokoszą do burdelu, a to już kwota, która pozwoli Ci ruchać, aż drzazgi będą szły. Jeszcze jest dodatkowy plus całej sytuacji, wyznaczasz sobie jakiś cel, w całym bezsensie życia, jakiś mały cel to już jest coś, a to chwile oczekiwania? Jak przed Wigilią Bożego Narodzenia! Co tam prezenty, zazwyczaj nie zachwycają albo wiadomo co się dostanie, a tu sytuacja z jednej strony podobna, ale zgoła inna, bo nie wiesz jeszcze jak to smakuje. Nawet jak nie jest to taki miód, jak to niektórzy piszą, to przez dziesięć miesięcy dodajesz jakiś mały cel do jakiegoś większego celu.

Ja chyba jestem za wrażliwy na burdle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×