Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauczycielka i nastolatek.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, Powiem Ci że miałem okazje nie raz na basenie przyjrzeć sie bliżej takim MILF'om i da się to zrobić okej, jedynie po skórze da sie poznać, ale nie po wszystkich bo niektore nie palą i chodzą regularnie do salonów piękności, na piersi też są sposoby a "tamto" to wiesz... nieraz małolatki sa bardziej wiszące w tym miejscu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, O takich rozmawiamy ;)

 

khaleesi, Twoje wypowiedzi są egoistyczne, szczerze mówiąc nie interesuje mnie Twoj gust, Rozmawiamy o atrakcyjności a nie o gustach bo o tym się nie powinno rozmawiać. A fakty są takie - tak zdarzają się atrakcyjne kobiety po 40stce. A czy Ci to pasuje czy nie to wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, O takich rozmawiamy ;)

 

khaleesi, Twoje wypowiedzi są egoistyczne, szczerze mówiąc nie interesuje mnie Twoj gust, Rozmawiamy o atrakcyjności a nie o gustach bo o tym się nie powinno rozmawiać. A fakty są takie - tak zdarzają się atrakcyjne kobiety po 40stce. A czy Ci to pasuje czy nie to wiesz ;)

:bezradny:

 

-- 09 lis 2013, 01:47 --

 

"Walking Dead" zaczyna się od 50, gdzie Monikę tam upychasz :x

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, po Twoim braku odpowiedzi stwierdzam, ze nie jestes zbytnio urodziwa, skoro unikasz odpowiedzi. A wystarczyloby dac jedna fotke na 5 minut i usunac. Byloby po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, My tu piszemy o starszych kobietach które nigdy nie dorównaja małolatom

co nie oznacza,ze mamy świecić znicze tym starszym kobietom. każdy kiedyś będzie miał 50 lat

NieznanySprawca, czyli do 50 kochac sie po całości a potem szykować znicze ;)

Własnie ja sie z tym nie zgadzam i tyle, ze życie sie kończy po 50, ze do 50 milf a potem koniec. I wracajac do tematu nie wiem co 14 latka pociagało w 37 latce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×