Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica/Depresja ?


antekjames

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam jedno zasadnicze pytanie...czy ciagle uczucie zmeczenia, bol oczu, lzawienie oczu, bol glowy oraz zawroty glowy moga swiadczyc o nerwicy badz depresji?

 

Dodam ze wszystkie badania wyszly ok tj.krew, mocz, tsh, borelia, ekg, badanie laryngologiczne, okulistyczne, neurologiczne....

 

 

pozdrawiam z nadzieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam jedno zasadnicze pytanie...czy ciagle uczucie zmeczenia, bol oczu, lzawienie oczu, bol glowy oraz zawroty glowy moga swiadczyc o nerwicy badz depresji?

 

Dodam ze wszystkie badania wyszly ok tj.krew, mocz, tsh, borelia, ekg, badanie laryngologiczne, okulistyczne, neurologiczne....

 

 

pozdrawiam z nadzieja...

masturbujesz się często?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czas zeby odpoczywac ale mysle ze stres tez jest...ze wzgledu na rozne sytuacje..

 

-- 16 paź 2013, 20:33 --

 

A tryb zycia to dzien jak codzien....praca dom czas z narzeczona ale najczesciej w domu.

i w tym zyciu codziennym strasznie mi przeszkadzaja moje dolegliwosci bo nie potrafie normalnie funkcjonowac...pracowac...robic tego co sie lubi....

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze do psychiatry . Mam przepisane leki ale.nic.nie pomaga.... choruje.na ibs od 2 lat i od urodzenia mam wodonercze nerki prawej.... niewiem.co mam robic i jak zyc...wszystko.zaczelo sie od.odchudzania....gdy przestalem...pojawil sie ibs a teraz od jakiegos miesiaca ciagle zawroty glowy, slabosci, ciagle.zmeczenie, bol oczu, bol glowy i niewiem skad to sie wszystko bierze skoro badania krwi, moczu,tsh,ekg, borelia sa ok ... ;/ pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×