Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak trafiłaś/eś na to forum?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

szukałam forum dla osób z problemami z samym sobą jako alternatywy dla "mojego" byłego forum (nie żebym się podlizywała, ale widzę tu przyjaźniejszą atmosferę), bo potrzebuję miejsca, gdzie mogłabym się porządnie wypisać z moich smutków i lęków i niewiadomoczego. Nie mogę zawracać głowy mojemu Mężczyźnie, przed rodziną nie wiem, czy lepiej udawać, czy lgnąć do nich żebrząc o wsparcie psychiczne i ew. kopniaka, żeby się zebrać i pójść, gdzie trzeba, więc jestem. Na razie się nie zebrałam, żeby napisać dokładnie, co ze mną i jak, bo się trochę wstydzę i nawet za bardzo nie wiem gdzie i po co:?, ale ostatecznie chyba dobrze, ze to forum znalazłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że źródłem wszelkiego zła jest mój ojciec i to, że moja matka żyła z nim w długo w wyniszczającym ją - i pewnie przez to mnie - związku. Obecnie mama nie żyje, z ojcem mam relacje raczej średnie, raz lepiej, raz gorzej, ale nie są to głębokie relacje. Tu rodziną nazywam brata i siostrę, wiem, że się martwią o mnie i też by chcieli, żebym sobie w końcu ułożyła życie, ale mają swoje rodziny, swoje sprawy, wszyscy jesteśmy dorośli i nie chcę być dla nich problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak, że źródłem wszelkiego zła jest mój ojciec i to, że moja matka żyła z nim w długo w wyniszczającym ją - i pewnie przez to mnie - związku. Obecnie mama nie żyje, z ojcem mam relacje raczej średnie, raz lepiej, raz gorzej, ale nie są to głębokie relacje. Tu rodziną nazywam brata i siostrę, wiem, że się martwią o mnie i też by chcieli, żebym sobie w końcu ułożyła życie, ale mają swoje rodziny, swoje sprawy, wszyscy jesteśmy dorośli i nie chcę być dla nich problemem.

Hmm,rodzeństwu bym powiedział,ale pamiętaj,wyleczenie się, to wszystko musi być w tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem czy są ludzie chorsi ode mnie i tego typu frazy wpisywałem w google.

To forum jest b. dobrze indeksowane przez google.

Co do chorszych ode mnie, to nie zawiodłem się na Was.

Naprawdę niektórzy są chorsi ode mnie. Nie wiem czy Wam tego gratulować czy zedytować post i przeprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam w sumie odpowiedzi na ten zżerający mnie ból serca od dwóch lat, gdzie zawaliło się moje życie w jednym dniu, a ja sama zaczęłam je postrzegać jakoś inaczej - zaczęłam rozumieć jego sens i nie patrzeć tak na wszystko różowym okularami. Niestety, tkwię na drodze zagubienia i nie mogę znaleźć wyjścia. Miałam, mam nadzieję, że to mi jakoś pomoże (w małym ale jakimkolwiek stopniu!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam forum i osób do pogadania o wszystkim i o niczym. To forum jest aktywne dlatego zostałam na dłużej i można pisać o wszystkim i nie wymaga jakiejś specyficznej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm w sumie to wpierw myslam ze to forum dla sfrustrowanych 13latek [czytajac niektore watki nadal mam takie wrazenie] ale musialam gdzies zapytac o te serotonine i zdeczka sie zdziwilam kiedy odezwal sie ktos ogarniajacy temat pod katem medycznym

dlatego tez postanowilam zostac i sie tu troszke rozejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last thing I remember I was running for the door

I had to find the passage back to the place I was before

"Relax," said the night man, "We are programmed to receive

You can check out anytime you like but you can never leave."

 

wżruszyam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×