Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kim byłaś/byłeś w poprzednim wcieleniu?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, staram się pracować nad problemami życiowymi, sobą, a nie nad jakimś zaburzeniem z klasyfikacji . Mam zresztą inne rozpoznanie główne, nie leczę się specjalnie na border i tych punktów było za mało, żeby to zdiagnozować, a jednak na coś może wskazywały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem.

To samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu, w świecie rządzonym przez mężczyzn byłaś słynną wojowniczką, która zasłynęła na polu walki. Z poprzedniego wcielenia pozostała Ci ogromna wiara w ideały. Uszczęśliwianie innych to główny cel Twojego życia.Jesteś prawym i uczciwym człowiekiem. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim wcieleniu nie byłem nikim, bo nie ma czegoś takiego jak reinkarnacja.

 

A ja wierzę w reinkarnację.

To jest swoisty "Restart" życia.

Kiedyś stworzono taki prosty programik w MS_DOS. Nazywał się "Mrówki". Był to bardzo prosty skrypt, który dawał im możliwość rozmnażania się, robienia tuneli, jedzenia i bardzo prostych działań. Generalnie miał mniej niż 10kb danych.

Okazało się, że mrówki stworzyły swój system gospodarczy, rozmnażały się i uczyły wzajemnie.

Dla mnie życie, to jest swego typu symulacja. Przecież to nienormalne jest co widzimy. Czujesz wiatr, smak jedzenia i ból. Po co to wszystko? Przecież to pozbawione jakiegokolwiek sensu. Takie coś nie ma prawa istnieć, bo po co? Anomalia w czasoprzestrzeni? Nie sądzę. Nic innego, jak bardzo zaawansowana symulacja. Zaawansowana jak dla nas. A w całym wszechświecie, nie jesteśmy nawet wielkości piksela na ekranie.

 

Z innej beczki:

 

Ja w poprzednim wcieleniu żyłem w wiejskiej chacie. Mój ojciec ma taki domek w górach. Gdy tam jestem czuje, że to moje naturalne środowisko. Bez prądu, bieżącej wody i cywilizacji. W nocy siedzę przy starej kuchni, a za oknem nie widać kompletnie nic. Jak wychodzisz zaczerpnąć wody, widzisz tylko płomyki świec w oknach. Tak. Wydaje mi się to bardzo znajome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×