Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOC DLA PSYCHOLOGA :)


anna a.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jednak do tematu.

1. A

2. A (tylko ze względu na charakter moich problemów, ale mam znajomych którzy korzystają z poznawczo-behawioralnej i są bardzo zadowoleni, a wiem, że mogę polegać na ich opinii. Moja terapeutka nawet często miesza podejścia (to się chyba nazywa terapią eklektyczną :P) i dobrze dobiera dla mnie elementy terapii poznawczo-behawioralnej więc wahałabym się nad odpowiedzią B :))

3. nie dotyczy niestety, ale chciałabym pomóc :)

 

Dyskusja zupełnie dla mnie nie zrozumiała. Moja terapeutka kiedy zaczęłam do niej chodzić była w trakcie kursu psychoterapii (sporo się dowiadywałam i można już wtedy pracować jako psychoterapeuta), młoda jest, teraz już po kursie i nie mam jej nic do zarzucenia, jest świetna, myślę, że ciężko byłoby mi trafić lepiej.

I też wolę na NFZ (chociaż nie ma takiego przymusu). Jakoś nie wyobrażam sobie sesji, na których będzie mi zależało, będzie tworzyła się presja, bo trzeba płacić i nie marnować czasu więc będę się starała mówić wszystko, dokładnie, chociaż z największym trudem. Znam siebie, zadziałałoby odwrotnie. A tak nie ma elementu presji i czasu i nawet dobrze idzie, wbrew pozorom. Terapeutka dużo pomaga pytaniami, szybko zorientowała się, że tak jest mi rozmawiać najłatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×