Skocz do zawartości
Nerwica.com

myśl o samobójstwie


Majka Miła

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind

 

Nie z mężem, mój syn został w Polsce a ja kurde tęsknie i nie mogę do niego nawet jechać przez ta paskudna nerwice :twisted:

 

-- 20 sie 2013, 17:49 --

 

Tak to jest , jak człowiekowi życie się chrzani , to na całego .Kurde utrata pracy w naszym kraju i człowiek błąkać sie musi z choróbskiem po obcych landach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...

Zdarzały mi się już myśli samobójcze, czasem nawet często, ale zawsze miałam jakoś nad tym kontrolę. Kilka dni temu to jakby się zmieniło. Miałam okropny dzień, wzięłam z łazienki żyletkę i położyłam ją przed sobą. Nie wiem ile to trwało, nie wiem do końca o czym wtedy myślałam. Chyba tylko o tym, żeby sobie ulżyć w końcu. To był taki pierwszy raz, kiedy do samego końca nie wiedziałam co zrobię, nie byłam pewna samej siebie. Na szczęście w końcu żyletka wylądowała znowu w łazience. Poza tym śniło mi się, że się tnę. I co najgorsze nie odebrałam tego snu jako zły, przeciwnie cały dzień myśl o tym przynosiła mi jakieś ukojenie. W ogóle zaczęłam myśleć o swoim pogrzebie, albo wyobrażać sobie sam akt odbierania sobie życia.

Powinnam powiedzieć o tym terapeucie przy następnej wizycie? Chodzę do Niej od niedawna i w sumie jeszcze nie zdążyłam wspomnieć, że w ogóle jakiekolwiek myśli tego typu mnie dręczyły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×