Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje fotografie


Rekomendowane odpowiedzi

sciagnelam i nic nie czaje z niego. jak sie robi zeby bylo jpg, to jest po angielsku :( szukam tutoriali ale na co mi mozliwosci rarherapee jak ja chce tylko zmienic format na jpg , napiszesz mi instrukcje?, dam ci buzi :105:

 

-- 21 sie 2013, 18:54 --

 

dobra juz umiem

 

-- 21 sie 2013, 18:55 --

 

 

jednak nie umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przed sobą tego programu ,kiedyś z niego korzystałem. Po otwarciu nie masz opcji zapisz jako ?

 

może faktycznie przenieśmy sie do wątku Fotografia -Dyskusja .

po otwarciu zdjecia otwiera sie w nowej zakladce i w file info jest napisane ze konwertuje sie do jpg i klikam sobie normalnie start processing i sie nic nie dzieje. nie ma opcji "zapisz jako".czuje sie zwyczajnie glupia w obliczu takich programow i doprowadzaja mnie do szalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, już to ogarnęłąm wczoraj, program pomogł i jak sie okazało wszystko działało mi bez zarzutu :D po prostu dlugo sie przetwarzaly zdjecia i myslalam, ze... to wina kompa. dzieki za pomoc, wedle waszych instrukckcji juz wczoraj zmienilam te ustawienia.masz tu buzi i tak :*

fajnie, ze ludzie tutaj obczajaja temat, dla takich nerwusow jak ja to wybawienie :D

 

_ewa_,

to dosyc chodliwy motyw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, ze bardzo pasuje do Ciebie ten rodzaj wrazliwosci. chcialabym robic cos i odnajdywac w tym siebie. tobie sie to chyba udaje. podobaja mi sie.

wlasnie mecze sie nad dodaniem posta w watku 'duyskusja-fotografia' ale ciagle wyskakuje mi komunikat, ze zdjecia sa zbyt duze. a chcialam jedynie cos wam pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle, ze bardzo pasuje do Ciebie ten rodzaj wrazliwosci.

:))

 

wlasnie mecze sie nad dodaniem posta w watku 'duyskusja-fotografia' ale ciagle wyskakuje mi komunikat, ze zdjecia sa zbyt duze. a chcialam jedynie cos wam pokazac.

Bo musisz zdjęcie pomniejszyć,bo pewnie jest za duże;) Jak by co ,to pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalam gdzies o spekulacjach nt. ingerencji graficznej w nie. mimo wszystko jest mocne. w ogole do reportazowych zdjec trzeba miec ducha chwilii i twardą dupę.. nie wiem, czy znasz zdjecie Kevina Cartera, z dzieckiem i sępem? dostał za nie nagrodę pulitzera i przypłacił niejako własnym życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy znasz zdjecie Kevina Cartera, z dzieckiem i sępem? dostał za nie nagrodę pulitzera i przypłacił niejako własnym życiem.

oczywiście,że znam .. jedno z najbardziej kontrowersyjnych zdjęć,jakie widziałam. Bolesne odczucia jak sie patrzy na to zdjęcie,ale facet pokazał prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z tego co kojarzę gościu po tej całej reporterce popełnił samobójstwo;/

Nie tyle co po tej reporterce,ale też inne czynniki na to wpłynęły. Facet cierpiał na depresję i z tego co wiem,to cały czas nawiedzały go obrazy w głowie ludzi umierających ,widoki ciał itd,coraz częściej myślał o samobójstwie. Z tego co mi wiadomo,to ponoć zatruł się tlenkiem węgla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×