Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje fotografie


Rekomendowane odpowiedzi

fajne te zdjęcia ewka, choc nigdy nie lubilam makro.maja swoj urok, podobaja mi sie tez barwy.

ja mam canona,co wy na to? hehe :P

i zenita analoga, lubie go. chociaz zdjec juz nie robie i nie mam zamiaru, bo moje wizje nijak maja sie do moich mozliwosci ich zrealizowania/

zycze wszystkim wytrwalosci i powodzenia w realizacji swoich celow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

canon eos 500d.

ja sie jaram, bo to jedyna rzecz, ktora mgoe nagrywac filmy w hd, bo bardziej mnie kreci jak obrazy sa w ruchu.

kiedys bedzie mnie stac na sprzet stricte do krecenia (moze) ale poki co zadowalam sie tym, co mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o Twoje cacko na zlocie . Mam kilka szkiełek i cyfrankę ,jedynie słusznego systemu ;)

 

Praktica MTL-5 +standardowa portretówka 50mm

W takim mniej więcej stanie jak ta na zdjęciu-ludzie myśleli że to taki stylizowany cyfrak :mrgreen:

 

45587002_71efd4d0c7.jpg

 

Nikon ma doskonałe szkła ... świetnie się z nich pije ;)

 

dobre :lol:

 

a tak serio to ja jestem jak najdalej od takich podziałów na canoniarzy i nikoniarzy-sam mam canona,ale tylko dlatego że kolega miał juz wcześniej i możemy wymieniac się szkłami.Przy obecniej technice to chyba znajomość PSa bardziej się liczy niz marka aparatu;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o Twoje cacko na zlocie . Mam kilka szkiełek i cyfrankę ,jedynie słusznego systemu ;)

 

Praktica MTL-5 +standardowa portretówka 50mm

W takim mniej więcej stanie jak ta na zdjęciu-ludzie myśleli że to taki stylizowany cyfrak :mrgreen:

 

45587002_71efd4d0c7.jpg

 

Nikon ma doskonałe szkła ... świetnie się z nich pije ;)

 

dobre :lol:

 

a tak serio to ja jestem jak najdalej od takich podziałów na canoniarzy i nikoniarzy-sam mam canona,ale tylko dlatego że kolega miał juz wcześniej i możemy wymieniac się szkłami.Przy obecniej technice to chyba znajomość PSa bardziej się liczy niz marka aparatu;P

 

Sorki ,myślałem ,że masz Pentaxa ;)

Na serio ,to dla mnie aparat też nie ma znaczenia ...pod warunkiem ,że jest to pentax :mrgreen:

 

Zawsze najbardziej się liczy Oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, dyskusja nikonowsko-canonowska :D Uwielbiam ;) Jasne , że Canon :D

 

Canon jest znany z najwyższej jakości szkiełek ,wręcz bajkowych , idealnych na choinkę ;):mrgreen:

Puszki Canona pełna profeska , znakomicie nadają się jako cel dla wiatrówek ;)

 

Powiedziałem to ja posiadacz Pentaxa :great:;)

 

-- 21 sie 2013, 15:25 --

 

buka

Praktica MTL-5 +standardowa portretówka 50mm

W takim mniej więcej stanie jak ta na zdjęciu-ludzie myśleli że to taki stylizowany cyfrak :mrgreen:

 

Ja mam Prakticę super TL i kilka szklanek Heliosa 58, Taira 300, Pankolora 50, Takumara Bellows 100, industara i sonarka 180 :D

 

-- 21 sie 2013, 15:42 --

 

Ophelia

i zenita analoga, lubie go.

Też mam Zenita . Nówka jeszcze nie używany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Prakticę super TL i kilka szklanek Heliosa 58, Taira 300, Pankolora 50, Takumara Bellows 100, industara i sonarka 180 :D

 

Nie ma to jak onanizm sprzętowy,coś o tym wiem:P

Ale tego Sonara to bym stestował;]

Wogóle to niedługo będe już mam nadzieje mógł sobie sprawić drugie(mam standardowa portretówke 50mm) szkiełko do syfraka i się zastanawiam...niby najrozsądniej jakby to był jakiś zoom typu 28-70mm,ale jakoś nie mogę się przekonac do zoomów,cały czas mi się wydaj eże to jest raczej ułomnością niż zaletą,chociaż nie powiem że kiedyś jak pożyczyłem sigme 70-300 to sie ten zakres baardzo przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestescie takie szpece to wytlumaczcie mi cos.

to pewnie problem z kąpem, ale w koncu ty wy jestescie mezczyznami i sie znacie..

chodzi o to, ze kopiuje zdjecie na dysk. wszystko ladnie pieknie, a zapisuje sie w jakims dziwnym formacie i nie da sie nic z tym zdrobic, nawet podglad nie chce sie wlaczyc. o co chodzi? czy moj komputer to naprawde taki grat? wiem wiem ze musze zrobic reinstalke, ale oprocz tego da sie cos zrobic? bo mnie krew zalewa.

dodam od siebie, ze wkreatorze widze zdjecia, widze jak sie kopiuja itp. ale dopiero jak juz zrzuce na dysk to jest klapa. co robicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia Prawdopodobnie zdjęcia zapisujesz w RAW . Sprawdź w menu aparatu w jakim formacie zapisujesz zdjęcia . JPG ,czy canonowski RAW . W jakim programie przeglądasz zdjęcia ? Masz na komputerze wgrany canonowski program do przeglądania zdjęć ? Jeżeli jest tak jak myślę , to takiego zdjęcia windows nie odczyta , nie ma odpowiedniego kodeka zainstalowanego .

 

Aaaaa,po pierwsze nie płakać ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja tego aparatu nie mialam jakis czas i nawet bym na to nie wpadla.jest tak jak mowisz:D tak mam, ale moj komputer ledwo zipie i np. firefox otwiera mi sie jakies 5 minut, to z braku miejsca na dysku(hihi kobiety) wiec latwiej bylo mi zwalic wine na komputer :pirate::pirate::pirate: a dodatkowo jestem w gorącej wodzie kąpana.

http://download.chip.eu/pl/Canon-RAW-Codec_559065.html to chyba rozwiaze problem zeby je odzyskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w dzikim szale wyrzucilam wszystkie rzeczy z szuflady, bo szukalam henny w malym pudeleczku, ktora ciagle lezala na stoliku :hide:

dobra dosyc tego, bo podkradlam wątek ewce i sie wkurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ze jestem dałnem ale ostatnio przechodze sama siebie. :pirate:

 

Ja dzisiaj zaświetliłem film ze zdjęciami zlotowymi bo zapomniałem o przewinięciu przed wyjęciem,no ale u mnie to może z cukrzycy wynikać:P

 

dzisiaj w dzikim szale wyrzucilam wszystkie rzeczy z szuflady, bo szukalam henny w malym pudeleczku

 

Mieć duużo henna,dać jak by Ty chcieć;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×