Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewczyna w ciazy


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo łatwo wam idzie ocenianie innych i dorabianie sobie historii ......... jechać po kimś takimi stereotypami.... eh...

 

Ja nie oceniłam kogoś, a sytuację. Dziewczyna szuka naiwnego faceta, który utrzyma ją i jej dziecko.

 

-- 23 cze 2013, 21:09 --

 

Kalebx3 Baba po porodzie odjeb? Ciekawe czy gdybyś to ty miał rodzić też byś tak śpiewał. A to czyjeś dziecko też człowiek

 

facet po 40-tce też w takim razie "odjeb".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damiann91, no i co ze Twoja byla, rozstaliscie sie i tyle, nie ulozylo sie Wam. Teraz chcesz zaczynac zwiazek z dziewczyna, która jest w ciąży z innym a podobno Ciebie kocha. W takim razie po co z tamtym szła do łożka? Chodzi do łożka z facetami, ktorzy sie jej nie podobają i ktorych nie kocha? To w zwiazku rogi bedziesz miał non stop. Następnie, teraz zaczęła Ciebie kochać jak sie dowiedziała że ojciec ją z domu wyrzuca. ALe chce przyjezzac do Polski bo liczy się ze zdaniem byłego ktory moze chce utrzymywac kontakt z dzieckiem, pewnie za Twoje pieniadze bedzie tu przylatywac bo za swoje? Poza tym gadanie na skype to jest takie byle co, ze sam widzisz, gadales i to nie jest prawdziwe zycie. Nic Was nie łączy panna miala swojego chlopa, i z nim spała a Tobie dopiero miłość wyznała jak sie jej w zyciu pogmatwało i tamten ją wyrolował. Chcesz sobie zmarnować życie to zmarnuj i łudź się dalej że to miłośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet po 40-tce też w takim razie "odjeb".

,,,w moim przypadku odjeb , ale co to zmienia jak sie to nazwie.

 

Przestańcie wierzyć ,że jej tatuś ją pobił i przez to wylądowała w szpitalu . Tatuś miałby już pozamiatane. To bujdy ,żeby się wyrwać być może z patologicznego domu.

Miałem kiedys taką jedną, pielęgniareczkę co mieszkała w hotelu dla pielęgniarek ,a nie była z mojego miasta tylko tu pracowała. Ja akurat miałem swoja chatę i mieszkałem sam. Czego to Stworzenie nie wymyślało ,żeby mi sie wjebać na chatę ( po czterech miesiącach znajomości ) i tam dupę zawiesić. A to nawet ,ze mama jej przyjechała i zabiera ja do domu , bo jest tak wymęczona i niedojedzona hotelowym życiem i żarciem. I tam tego typu różne inne

bajery. Miałem 22 lata i nie zamierzałem tak do końca rezygnować z kolesi , podwórka i luzu dla dziewczyny.

Acha powiem jeszcze ,że była wegetarianką ,ale z moich obiadów ze schabowym i kanapek z szynką nie rezygnowała. Tylko jak bylo coś gorszego wtedy wolała fasolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatuś miałby już pozamiatane.

Niekoniecznie...

Nie musiała się przyznawać, że wgl ktoś ją pobił, a już wcale nie musiała mówić, kim był "sprawca".

 

Ale ja nawet nie analizuję, czy to prawda czy nie.

Ja uważam, że dziewczyna szuka naiwniaka, znalazła sobie utrzymywacza, teraz brakuje tylko ślubu, a potem równie szybkiego rozwodu, i jeszcze dołożone alimenty za jakiś rozpad małżeństwa z jego winy (argumenty wiadome, jak to kobiety robią, a to że 'nie podołał zadaniu', a to że nie spełnia jej oczekiwań i bla bla bla) i wgl happy end. Dla niej. Miałaby alimenty na dziecko od 1 gościa, alimenty na siebie przez autora wątku i żyć nie umierać. Do końca życia high life, bez pracy, czas na wszystko. Po prostu extra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nawet nie analizuję, czy to prawda czy nie.

Ja uważam, że dziewczyna szuka naiwniaka, znalazła sobie utrzymywacza, teraz brakuje tylko ślubu, a potem równie szybkiego rozwodu, i jeszcze dołożone alimenty za jakiś rozpad małżeństwa z jego winy (argumenty wiadome, jak to kobiety robią, a to że 'nie podołał zadaniu', a to że nie spełnia jej oczekiwań i bla bla bla) i wgl happy end. Dla niej. Miałaby alimenty na dziecko od 1 gościa, alimenty na siebie przez autora wątku i żyć nie umierać. Do końca życia high life, bez pracy, czas na wszystko. Po prostu extra!

 

dziwisz się jej , bo ja nie . Kombinuje jak może , bo druga szansa szybko może się nie zdarzyć.

N ie musi być tak tragicznie jak opisujesz , może im sie ułożyć, kto to wie. Chłopak jest młody i tu bym upatrywał największych trudności. Co innego jak by to był Typ po 30 to może jeszcze , ale 22 lata, nie- za-bar-dzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 nie wszyscy ludzie są tacy sami, jej sytuacja może wyglądać dokładnie ta jak opisuje. To, że większość z nas nie ma takich problemów nie znaczy, że one nie istnieją. To nie musi być kopia twojej pielęgniarki, nie znasz jej. Zresztą nawet ten chłopak dobrze wie, że ona chce się wyrwać z domu dzięki niemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziala sie z tym swoim bylym. Powiedzial jej, ze bardzo ja kocha, chce byc przy niej i dziecku, wynajmie mieszkanie itp. Ona mowi, ze go zna i duzo razy jej gral na emocjach i sie przejezdzala. Gosciu ma kasy, jego ojciec ma dobra firme budwlana. Zreszta jej rodzina tez do biednych nie nalezy. O jej ojcu wiedzialem juz dawno temu jak bylismy ze soba, takze nie wydaje mi sie ze klamala z tym biciem. Teraz sprawa sie zaczyna komplikowac, bo ona chyba sie zastanawia, czy nie zamieszkac z bylym. Naciska mnie, zebym ja sciagnal. No i co teraz robic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to już masz odpowiedź. To, że rozmawiała z nim jest normalne będą mieć dziecko i częsty kontakt, weź to pod uwagę zwłaszcza, że sam pisałeś, że ją nadal do niego ciągnie (zastanów się czy chcesz żyć w niepewności, czy zaraz nie odejdzie). Tyle, że gdyby jej zależało na tobie nie zastanawiała by się a tym bardziej nie nalegała na to byś ją zabrał. Na moje oko wyszło szydło z worka, dziewczyna potrzebuje kogoś kto ją zabierze i zapewni spokojne życie. Tyle, że jeżeli na to pójdziesz w przyszłości ci wypomni, że byłeś z rozsądku i tylko ty na tym ucierpisz. Uciekaj jak najdalej albo pomagaj jako przyjaciel nic fajnego być "zastępnikiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nie zaszlo za daleko. Powiedziala o mnie swojemu bylemu. Teraz mam z nim rozmawiac. Jego rodzina wie, ze jestem. Wogole nie jestem przygotowany jakby miala do mnie przyleciec. Nie jestem pewny nawet czy damy sobie rade finansowo. Wszystko sie bardzo szybko dzieje. I jeszcze ona naciska, bo chce za wszelka cene uciec z Polski. Wiem, ze kocha. Nie moge jej tak po prostu olac, po tym wszystkim. To by wygladalo jakbym ja wykorzystal i zostawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziala, ze jest w stanie sie sadzic z ojcem dziecka o prawa rodzicielskie, bo nie mogla by sobie tak po prostu wyjechac bez jego zgody.

pierwsze slysze, zeby kobieta w ciazy musiala kogos prosic o zgode zeby wyjechac...co za bzdura

 

Uderzyl ja nawet, przez co miala komplikacje i wyladowala na 2 dni w szpitalu.

ale jakie komplikacje? to dopiero 3 miesiac

Niedawno znowu nawiazalismy kontakt i milosc powrocila. Pisalismy ze soba codziennie. Umawialismy sie na konkretne godziny jak konczylem prace.

chyba bardzo niedawno skoro trzy miesiace wczesniej spala ze swoim bylym. Troche za szybko na wielka milosc tym bardziej ze przez net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzyl ja nawet, przez co miala komplikacje i wyladowala na 2 dni w szpitalu.

 

ale jakie komplikacje? to dopiero 3 miesiac

 

taaa, ale jak kobieta jest w ciąży i zostanie uderzona, to występują komplikacje nawet w 3 miesiącu przecież? w sumie niewiele wiem o ciąży, ale to mi się wydaje oczywiste. nawet w PM Sabina straciła dziecko, a nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. :mrgreen:

śmiejcie się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, ale jak kobieta jest w ciąży i zostanie uderzona, to występują komplikacje nawet w 3 miesiącu przecież?

Nigdzie nie napisal ze skopal ja po brzuchu dlatego sie zdziwilam

 

Twardnienie macicy bodajze

 

Damiann91, z tego co wiem w 12 tygodniu ciazy twardnienie raczej nie wystepuje. ale nie jestem ginekologiem wiec gdybam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy chyba prawidłowo wykazała absurd całej sytuacji. W mojej ocenie dziewczyna jest niereformowalna i jeśli opis relacji rodzinnych oddaje stan faktyczny, można podejrzewać, że to z domu wyniosła niewiele dobrego. Jej to już się udziela i nie prognozowałbym zmiany. Cały ten pośpiech jest w jej położeniu zrozumiały szkoda tylko, że nieudolnie próbuje uzasadnić go argumentami z kosmosu. Ale jeśli już Ciebie rajcuje dziewczyna z secondhandu , w ciąży w dodatku objętej komplikacjami i mimo obowiązków związanych z nauką oraz pracą wiesz, że znajdziesz czas i siłę by utrzymać darmozjady, żadne PRZECIW Ciebie przekonają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że ma bogatych rodziców. Czy nie stać ją na wynajęcie własnego mieszkania w Polsce, albo i za granicą. Stalibyście na własnych nogach i mogli lepiej zdecydować co i jak.

Ona powinna iść do psychologa, bo chyba jest uzależniona od partnera który ją rani i sama do końca nie rozumie swoich uczuć. Pomóc oczywiście możesz, ale mądrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian , jak na moje oko Twojej Pani za bardzo się spieszy. Taki pośpiech nie wróży nic najlepszego.

Wiesz , myślałem nad Twoją sytuacją , co ja bym zrobił i jakbym miał 22 lata i takie coś jak Ty . Osobiście bym w to nie wchodził. Bawić czyjeś dziecko ? A co nie stac Cię na swoje w przyszłości , jak już się troche ustawisz . Co bezpłodny jesteś ? Co kobiet brakuje na tym padole , albo jesteś brzydszy od rzadkiej kupy. Sorry za dosadność ,ale tak to widzę i tak tylko potrafię Ci to przedstawić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×