Skocz do zawartości
Nerwica.com

"zimny drań"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie oceniając, tacy mężczyźni łatwo ,,psują" kobiety, przez co - późniejsi partnerzy albo użerają się z tym, że kobieta jest uprzedzona, nieufna, traktuje z góry albo im pomagają przewartościowując przekonania ;)

 

Tak jak ktoś wcześniej napisał, że często to jest lep na kobiety. Kobiety, które ,,lubią" oswoić takiego faceta, często je taki typ faceta pociąga, chcą pokazać, jakie są dobre i poradzą sobie nawet i z takim mężczyzną ;)

 

Zastanów się, znajdź źródło tego dlaczego przyciągasz takich facetów ?

 

albo podobają Ci się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wcześniej napisał, że często to jest lep na kobiety. Kobiety, które ,,lubią" oswoić takiego faceta, często je taki typ faceta pociąga, chcą pokazać, jakie są dobre i poradzą sobie nawet i z takim mężczyzną ;)

 

Chyba tak wlasnie mam, jakas dziwna potrzebe nawracania na dobra droge przy okazji gubiac siebie.

Z drugiej jednak strony tacy faceci sa cool i to przyciaga, nie jest nudno, nie ma rutyny, mozna przezyc przygode. Poza tym taki typek jest czesto atrakcyjny fizycznie co zreszta sprawia, ze on sam czuje sie wtedy podwojnie pewnie. A ja mam do tego typowo meska ceche - jestem wzrokowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było pod kontrolą to jeszcze ok, ale można sie na tym ostro przejechać. Czasem to za głęboka woda... Ale są też osoby pośrednie, co są bardziej ułożone, ale nie nie nudne. Sęk w tym je znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniając, tacy mężczyźni łatwo ,,psują" kobiety, przez co - późniejsi partnerzy albo użerają się z tym, że kobieta jest uprzedzona, nieufna, traktuje z góry albo im pomagają przewartościowując przekonania ;)

ta buźka tu nie pasuje, to jest bardzo smutny fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×