Skocz do zawartości
Nerwica.com

"zaczynanie od nowa" ...


bartek22

Rekomendowane odpowiedzi

czesc ;)

nie wiem czy to co chce opisac jest nerwica natrectw no ale chyba najbardziej pasuje do tego podforum...

mam problem od dobrych paru lat (ok. 8)

polega on na wspomnianym przeze mnie 'zaczynaniu od nowa'

mowie sobie, ze od teraz np. zmieniam sie i robie wszystko co zaplanowalem. byc moze to nie brzmi powaznie jednak w moim przypadku to stalo sie wykanczajace... jestem blisko zawalenia sobie kariery i paru innych spraw ale jakos narazie do tego nie doszlo

w dziecinstwie bylem na takiej kontrolnej wizycie u psychologa... powiedzial mi, ze za bardzo skupiam sie na szczegolach i to moze mi w zyciu przeszkadzac, zapamietalem te slowa, ale nie zdawalem sobie sprawy z powagi tego co moze mnie dreczyc.

dzisiaj polega to na tym, ze np zaloze sobie jakis plan: robie to, to i to. czegos nie zrealizuje, np. z zalozenia mialem jesc zdrowo - wypilem cole (taki banalny przyklad) wiec rzucam wszystko inne i jutro znowu zaczynam od nowa...

nie potrafie sobie z tym absolutnie poradzic

na co dzien jestem normalnym spokojnym studentem, mam dziewczyne a o problemie wiem tylko ja

jest niezbyt dobrze i chocbym bardzo chcial nie potrafie w koncu 'zaczac i kontynuowac' co pare dni to samo... dla przykladu pare tyg. temu trafila mi sie praca - super sprawa... ale wlasnie przez to co opisuje, cos kiedys mi nie wyszlo i nie wrocilem juz do tematu... zaczynam sobie dalej od nowa i licza sie tylko swieze i aktualne sprawy...

macie moze jakies rady? pomysly? obawiam sie, ze bez wizyty u specjalisty sie nie obejdzie ale moze na takie zachowania wplywaja tez witaminy? mineraly? ze mam niedobor magnezu to wiem...

z gory dziekuje wam za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam! przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×