Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

To ja tak zbiorę z całego życia:

 

- świadectwo z paskiem z czwartej i piątek klasie

- zajęcie bardzo wysokiego miejsca w województwie w konkursie polonistycznym w podstawówce

- moja kartka bożonarodzeniowa została wybrana jedną z najlepszych (też podstawówka)

- w gimnazjum dobrze zdałam test, na podstawie którego kwalifikowano osoby, które mogły pojechać na 5-dniową wycieczkę do Londynu

- bardzo wysoki wynik z testu szóstoklasisty, dość dobry z gimnazjalnego

- dobry, ale nie wspaniały, wyniki z matury rozszerzonej z angielskiego

- 76% z matury podstawowej z polskiego, kiedy to na próbnych zawsze miałam około 50; w tym roku podwyższałam wynik na polskim rozszerzonym i uzyskałam 80%

- w ogóle podejście do ponownego pisania matury; planuję to zrobić ponownie, aż do skutku

- w liceum miałam z hiszpańskiego niemal same 6, ale pod koniec trochę się opuściłam i wylądowałam z mocną piątką na świadectwie

- dość dobre radzenie sobie na studiach, które kompletnie mnie nie interesują i których mam serdecznie dość (przez ostatnie 2 lata średnia powyżej 4.00, w tym roku nawet wzrosła w stosunku do zeszłego)

- chodzenie na wszystkie zajęcia na studiach w miarę możliwości, mimo że dojeżdżam 50km

- stuprocentowa frekwencja przez 3 lata liceum (oczywiście nikt z grona pedagogicznego tego należycie nie docenił, bo przecież kujony z paskiem są bardziej wartościowe)

- przeżycie praktyk pedagogicznych i wyjście z nich w miarę cało (fizycznie i psychicznie)

- oddanie dziennika praktyk

 

Tak - wszystkie dotyczą szkoły i nauki, taka ze mnie nudziara... Ale co zrobić, jak nie ma się innego życia i żadnych zainteresowań. To teraz kilka innych:

 

- nauczyłam się robić budyń

- picie herbaty bez cukru

- nauczenie się skakania na skakance - skaczę nieporadnie i tylko w "normalny" sposób, ale jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moimi sukcesami jest chyba tylko to że nigdy nałogowo nie paliłem ani nie byłem uzależniony od narkotyków. Nigdy też na nikogo nie nakrzyczałem ani nie uderzyłem ale to chyba w przypadku faceta wada. Kiedyś jeszcze w szkole jakieś tam sukcesy ale niezbyt znaczące miałem w sporcie, mistrzostwo województwa szkół rolniczych w przełajach, i III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach) ale już od studiów równia pochyła a w życiu zawodowe to dno dna, podobnie jak towarzysko- uczuciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moimi sukcesami jest chyba tylko to że nigdy nałogowo nie paliłem ani nie byłem uzależniony od narkotyków. Nigdy też na nikogo nie nakrzyczałem ani nie uderzyłem ale to chyba w przypadku faceta wada. Kiedyś jeszcze w szkole jakieś tam sukcesy ale niezbyt znaczące miałem w sporcie, mistrzostwo województwa szkół rolniczych w przełajach, i III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach) ale już od studiów równia pochyła a w życiu zawodowe to dno dna, podobnie jak towarzysko- uczuciowe.

Tak zauważyłem że jak mam narzucone jakieś obowiązki np przez szkołę czy rodziców w młodym wieku to se jeszcze jakoś radzę bo nie chcę ich zawieść ale jak tego nie mam to nic kompletnie nie robię, na niczym mi nie zależy, nie mam żadnej wewnętrznej motywacji a takie słowa jak samorozwój, ambicje są mi kompletnie obce.

 

-- 12 gru 2013, 17:11 --

 

III miejsce w konkursie wiedzy o Pomorzu( Kaszubach

Mnie na to nigdy ze szkoły nie posłali :(

Mnie posłali mimo że się nie garnąłem, byłem najlepszy z historii( nie żebym był specjalnie dobry ale to było technikum rolnicze i większość ten przedmiot słusznie olewała) i zmuszono mnie do pojechania na to.

Dla mnie wymarzonym ustrojem byłby totalitarny gdzie wszystkie decyzje podejmowano by za mnie bo sam nie jestem w stanie nic podjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×