Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam miłość. W sumie to raczej pasję, ale to będzie moja miłość. Będę grała na perkusji. Jestem szczęśliwa z tego powodu. Byłam już spróbować. Muszę tylko zorganizować kasę na naukę. Moje serce już siedzi w werblu i czeka na płomień, by rozgrzać dźwięki do czerwoności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben nie każdy jednak ma dryg do grania na instrumentach. Jeden potrafi to, a drugi co innego. Ważne żeby samemu odczuwać satysfakcję ze swojego hobby. Ja długo szukałam. Nie miałam jakichś konkretnych zainteresowań. Ciągle użalałam się nad sobą. Próbowałam grać na gitarze, ale to nie dla mnie. Trzeba mocno cisnąć i nie łapię tych chwytów. Aż wpadłam na pomysł, by spróbować perkusji, bo przynajmniej się wyżyję i nie będę myślała o problemach oraz moje poczucie wartości wzrośnie. Psycholog na ostatniej wizycie kazał mi się dowiedzieć w szkole muzycznej co i jak. Zachęcił mnie do tego. Akurat umówili mnie na lekcję próbną. Poszłam i zagrało. Nauczyciel powiedział, że mam poczucie rytmu, więc coś z tego wyjdzie. Tylko, że teraz kasy nie mam, więc przerypane, ale postanowiłam, że tam wrócę i tak się stanie. Nie ma bata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie studiów - naprawdę udane! Zagadywałam do ludzi. Inni wydają sie bardzo pozytywnie do mnie podchodzić. Co najdziwniejsze - mi też kilka osób przypadło do gustu. Wiadomo, to są początki. Ale nie mogę sobie pozwolić na to, żeby odsunąć się od ludzi. Nie po takim wstępie. Chcę ich poznawać, i pokazać komuś w końcu prawdziwą mnie.

Życzę każdemu fobikowi takich pozytywnych emocji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie studiów - naprawdę udane! Zagadywałam do ludzi. Inni wydają sie bardzo pozytywnie do mnie podchodzić. Co najdziwniejsze - mi też kilka osób przypadło do gustu. Wiadomo, to są początki. Ale nie mogę sobie pozwolić na to, żeby odsunąć się od ludzi. Nie po takim wstępie. Chcę ich poznawać, i pokazać komuś w końcu prawdziwą mnie.

Życzę każdemu fobikowi takich pozytywnych emocji:)

To samo :-D :-D straciłem chyba depresyjna aurę ludzie ze mną żartują ja też,czuję się jak swojak dziewczyny na mnie zerkaja tak że widzę że praca nad moim wyglądem dała efekty ;-) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam na uczelnię, poszłam na uczelnię! :mrgreen: Wczoraj, wreszcie. Po zmarnowanym ubiegłym tygodniu. Bylebym dotrwała do piątku w tym niezłym stanie. Niestety nie mogę się pochwalić takimi osiągnięciami, jak milady i ( Dean )^2, ale wszystko w swoim czasie.. (mam nadzieję) Na razie jestem dumna, że w ogóle tam poszłam. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłam na uczelnię, poszłam na uczelnię! :mrgreen: Wczoraj, wreszcie. Po zmarnowanym ubiegłym tygodniu. Bylebym dotrwała do piątku w tym niezłym stanie. Niestety nie mogę się pochwalić takimi osiągnięciami, jak milady i ( Dean )^2, ale wszystko w swoim czasie.. (mam nadzieję) Na razie jestem dumna, że w ogóle tam poszłam. :yeah:

:brawo:

A co studiujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Mi udało się podjąć pracę- pracuję już kilka miesięcy, zdałem prawo jazdy, wychodzę normalnie na miasto, także jest wiele pozytywów. Choć czasami pojawiają się takie dni, że najchętniej w ogóle bym zniknął, ale walczę dalej. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrówka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Mi udało się podjąć pracę- pracuję już kilka miesięcy, zdałem prawo jazdy, wychodzę normalnie na miasto, także jest wiele pozytywów. Choć czasami pojawiają się takie dni, że najchętniej w ogóle bym zniknął, ale walczę dalej. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrówka:)

No super widać poprawę cieszę się naprawdę ;-)

U mnie też wielki pozytyw zdałem ,w ostatnim ale jednak,terminie budownictwo i tym samym zamknąłem semestr nie mam żadnych braków mogę spokojnie sobie studiować dalej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×