Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY ! NIE WIEM CO SIE ZE MNĄ DZIEJE ! :(


kosunia91

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. piszę tu którys raz z kolei.. byłam tu wiele razy w wakacje jak dokuczały mmi stany lękowe. Później jakos mi sie poprawiło, poleciałam w melanz, w typowe młodziezowe zycie towarzskie.. szkoła dom szkoła znajomi szkoła dom znajomi itd... i wszystko było by w sumie dobrze gdyby nie fakt, ze od jakiegos czasu jakos tak nieregularnie brałam leki. ( biore Fevarin ). Raz wzięłam, potem nie wzięła. Jakos tak z własnej głupoty i lenistwa. Mogłam 2 dni nie brac a trzeciego dnia brac, potem znów iec przerwe ze dwa dni itd.. zaczełam miec jakies gorsze samopoczucie... lekarka przepisała mi równiez doraznie AFOBAM.. tylko ze powinno go sie brac w momentach naprawde tragicznych a ja jak zaczełam brac, czułam po nim taki spokoj, błogosc, ze brałam brałam i brałam, prawie codziennie... nawet jak nie czułam jakiegos napięcia to sobie wmawiałam ze je czuje isięgałam po afobam... teraz od 3 dni go nie biore.. mam dziwne stany, drgawki, ogólne napięcie, cierpie na emetofobie równiez wiec tez non stop mysle o zołądku o tym zebym broń Boże nie wymiotowała... czuje sie tak jakos dziwnie.. jak nie ja.. raz mam napad silnego gorąca a po chwili jest mi zimno.. wyczytałam teraz ze afobam jest silnie uzalezniający, czy to mozliwe ze mam takie objawy z powodu odstawienia i nieregularnego zazywania fevarinu ? ( powinnam brac 2 tabletki dziennie po 100 mg )... tak mi przepisała lekarka.. POMOCY :( jest mi ciężko.. boje sie ze sobie zrobie krzywde :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosunia91, Masz objawy odstawienne po afobamie ,Fevarin też bierze się cały czas a nie tylko czasem .Poszłabym z tym na Twoim miejscu do lekarza i powiedziała jak sprawa wygłada przepisze Ci coś zmniejszającego Twoje dolegliwości .Tylko zastanów się czy chcesz się naprawde leczyć czy ot tak brać leki na włsna reke jak Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kosunia91 i na moja glowe skutki odstawienne.leki przeciwlekowe i przeciwdepresyjne pomoga nam wtedy kiedy zazywamy je systematycznie,nie wolno na wlasna reke regulowac sobie czy mam wziasc czy dzis nie bo sie lepiej czuje.mysle ze powinnas porozmawiac z lekarzem i gleboko sie zastanowic czy chcesz leczyc sie lekami czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×