Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot zimowo-wiosenny POZNAŃ 8-10 marca 2013 r.


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

Termin 20.02. był terminem orientacyjnym, żebyście się sprężyli i zdeklarowali, ale widać to nie zadziałało.

Wysłałam privy do wszystkich osób, które się wstępnie zdeklarowały i czekam na informację od nich.

 

Ponadto to nie jest tak, że będzie ekipa trójmiejska + 2 osoby, bo będzie jeszcze pewnie dość pokaźna ekipa z Poznania, więc to nie będzie tak, że przyjedziecie dla dwóch osób ;)

W każdym razie na razie nie skreślam jeszcze całej imprezy i czekam do końca tygodnia. Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie wyjdzie to nie wyjdzie :(

Okej czyli nie jest aż tak źle jak myślałem. We takim razie wstrzymuję się z decyzją aż coś się wyklaruje.

 

A Ty Mushroom mi zrobiłeś dużą przykrość faktem, że wizja śpiewania ze mną Arki Szatana nie motywuje Cię wystarczająco do przyjazdu :(

Wybacz :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widząc co tu się odpierdziela stwierdzam, że większość luda jest z Trójmiasta proponuję Poznań zmienić na Trójmiasto,

mamy tu więcej atrakcji a i ceny są fajne, mogę pomóc przy organizacji...

 

Co Ty na to L.E.? Czy nie za bardzo Ci się wtedy wtrynię w organizejszyn? Jeśli tak, to wal śmiało, nie obrażę się ;)

Mnie się nie chce jechać przez pół Polski by zobaczyć te same mordki co u siebie widzę co tydzień xD

Tzn chciałabym bardzo Ciebie zobaczyć i kilka innych osób ale fajnie by było gdybyście Wy przyjechali, no i wiecie, my tu mamy moooorzeeeeee i ceny są fajne i w ogóle jest co oglądać a tam w Posen macie tylko te nędzne krzyże i jakieś ulice i generalnie hostele ciche.. a my tu i chlanie i imprezy i jar...no tego, no oblukane mamy wszystko :D

 

No ludziki, trójmiasto zaprasza!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widząc co tu się odpierdziela stwierdzam, że większość luda jest z Trójmiasta proponuję Poznań zmienić na Trójmiasto,

mamy tu więcej atrakcji a i ceny są fajne, mogę pomóc przy organizacji...

 

Co Ty na to L.E.? Czy nie za bardzo Ci się wtedy wtrynię w organizejszyn? Jeśli tak, to wal śmiało, nie obrażę się ;)

Mnie się nie chce jechać przez pół Polski by zobaczyć te same mordki co u siebie widzę co tydzień xD

Tzn chciałabym bardzo Ciebie zobaczyć i kilka innych osób ale fajnie by było gdybyście Wy przyjechali, no i wiecie, my tu mamy moooorzeeeeee i ceny są fajne i w ogóle jest co oglądać a tam w Posen macie tylko te nędzne krzyże i jakieś ulice i generalnie hostele ciche.. a my tu i chlanie i imprezy i jar...no tego, no oblukane mamy wszystko :D

 

No ludziki, trójmiasto zaprasza!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Monk.2000 - przyjedzie

2. L.E. - przyjedzie

3. Candy - a może jednak?

4. Mushroom - jak wyżej

5. Tahelcia - nic nie wiadomo

6.bittersweet - przyjdzie

7. kasiątko - czekam na informację

8. Amon_Rah - czekam na informację

9. Agasayaaaaaaaa - rozumiem, że nadal tak?

10. Transfuse - nocleg we własnym zakresie

11. panna Alicja - na jeden dzień

13. leaslie - jeden dzień na 90%

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie - przyjedzie

 

Tak juz lepiej :) Wiec moze jednak. Niech sie odezwie ekipa poznanska zebysmy wiedzieli ile osob jeszcze chce sie z nami zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Monk.2000 - przyjedzie

2. L.E. - przyjedzie

3. Candy - a może jednak?

4. Mushroom - jak wyżej

5. Tahelcia - nic nie wiadomo

6.bittersweet - przyjdzie

7. kasiątko - czekam na informację

8. Amon_Rah - czekam na informację

9. Agasayaaaaaaaa - rozumiem, że nadal tak?

10. Transfuse - nocleg we własnym zakresie

11. panna Alicja - na jeden dzień

13. leaslie - jeden dzień na 90%

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie - przyjedzie

 

Tak juz lepiej :) Wiec moze jednak. Niech sie odezwie ekipa poznanska zebysmy wiedzieli ile osob jeszcze chce sie z nami zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze w imieniu ekipy poznańskiej mogę spokojnie zadeklarować obecność przynajmniej 6 osób.

 

pannaAlicja, morze zimą to raczej średnia atrakcja. W Poznaniu jest dużo więcej rzeczy do obejrzenia niż wymieniłaś, choć nie wydaje mi się żebyś była zainteresowana zwiedzaniem. Nędzne krzyże hmmmmm...

Zapaszmy do Nas, a latem chętnie wpadniemy nad morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ze w imieniu ekipy poznańskiej mogę spokojnie zadeklarować obecność przynajmniej 6 osób.

 

pannaAlicja, morze zimą to raczej średnia atrakcja. W Poznaniu jest dużo więcej rzeczy do obejrzenia niż wymieniłaś, choć nie wydaje mi się żebyś była zainteresowana zwiedzaniem. Nędzne krzyże hmmmmm...

Zapaszmy do Nas, a latem chętnie wpadniemy nad morze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, nie doceniasz Poznaniaków i naszej ekipy forumowej, która do najmniejszych raczej nie należy. Część może jeszcze nawet nie wie o tym zlocie, więc rozpuścimy nasze wici.

 

Może jednak spróbujmy coś ustalić w takim razie zamiast porzucać od razu poznański zlot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, nie doceniasz Poznaniaków i naszej ekipy forumowej, która do najmniejszych raczej nie należy. Część może jeszcze nawet nie wie o tym zlocie, więc rozpuścimy nasze wici.

 

Może jednak spróbujmy coś ustalić w takim razie zamiast porzucać od razu poznański zlot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna lista (wahający się z podkreśleniem, normalną czcionką ci, co mi jeszcze nie odpisali)

1. Monk.2000

2. L.E.

3. Candy

4. Mushroom

5. Tahelcia

6.bittersweet

7. Amon_Rah

8. Agasaya - w sumie to jak z nią? ;)

9. Transfuse - nie wiem, czy go liczyć, jak nie nocuje

10. panna Alicja - na jeden dzień

11. leaslie - jeden dzień na 90%

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna lista (wahający się z podkreśleniem, normalną czcionką ci, co mi jeszcze nie odpisali)

1. Monk.2000

2. L.E.

3. Candy

4. Mushroom

5. Tahelcia

6.bittersweet

7. Amon_Rah

8. Agasaya - w sumie to jak z nią? ;)

9. Transfuse - nie wiem, czy go liczyć, jak nie nocuje

10. panna Alicja - na jeden dzień

11. leaslie - jeden dzień na 90%

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jest:

 

1. Monk.2000

2. L.E.

3. Candy

4. Mushroom

5. Tahelcia

6.bittersweet

7. Amon_Rah

8. Agasaya - w sumie to jak z nią? ;)

9. Transfuse - swój nocleg

10. panna Alicja - na jeden dzień

11. leaslie - jeden dzień na 90% - swój nocleg

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jest:

 

1. Monk.2000

2. L.E.

3. Candy

4. Mushroom

5. Tahelcia

6.bittersweet

7. Amon_Rah

8. Agasaya - w sumie to jak z nią? ;)

9. Transfuse - swój nocleg

10. panna Alicja - na jeden dzień

11. leaslie - jeden dzień na 90% - swój nocleg

14 Buka - jeden dzień

15. PoznacSiebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×