Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak powiedzieć chłopakowi że mam BPD ?


Sylvia1991

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uwierzę, że macie zdrowy i szczęśliwy związek skoro od 5 lat ukrywasz przed nim tak ważną i istotną sprawę ..... brak zaufania ..........ja sobie tego nie wyobrażam i przepraszam, mam nadzieję, że cię nie urażę, poważnej przyszłości to ja tu nie widzę.... ale to tylko moje zdanie.

 

-- Pn gru 17, 2012 5:59 pm --

 

Dodam jeszcze, że mim zdaniem takie kiszenie w sobie takiej masy emocji może blokować proces zdrowienia ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nazywałabym tego brakiem zaufania bo tu zaufanie nie ma nic do rzeczy ja nie czuje potrzeby mówienia mu o tym a że on sie nie domyśla tylko działa mi na korzysc. to ja decyduje co komu mówię o sobie bo moje mysli należą tylko do mnie i nie musze sie z nich zwierzac nikomu.

 

no forum oczekiwałam tylko tego zemoze ktos był w podobnej sytuacji i poradzi mi jak sie przemóc i powiedziec , nie spodziewałam sie takiego linczu , wszyscy naraz tacy prawi i sprawiedliwi.

 

jesli nie byłaś w takiej sytuacji ze jestes chora i powiedziałaś o tym komus to tak naprawde w tej dyskusji twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia bo jest czysto teoretycznym gdybaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam w takiej sytuacji, dokładnie w takiej samej, no może nie ukrywałam tego tak długo i skończyło się jak miało skończyć - rozpadem związku.

Dlatego wiem jak to się kończy......

 

To nie lincz tylko w większości zdrowy rozsądek poparty bolesnymi doświadczeniami.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×