Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z dziewczyna


Brus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie utrzymuje z nia kontaktu. Wypisywala mi esy od jakiegos czasu na ktore nie odpowiadalem. Odpisalem na maila poczym ja zablokowalem. Sporo sie zmienilo bo zrozumialem, ze to byl toksyczny zwiazek, jak to wogole mozna nazwac zwiazkiem. Teraz ide dobra droga zeby wszystko raz na zawsze skonczyc. Czasami sa chwile ze pomysle o niej, ale to sa tylko chwile. Mam czarno na bialym jaka ona jest. Nie chce sie uzalac, po prostu wiem ze to jest juz koniec i daje sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie utrzymuje z nia kontaktu. Wypisywala mi esy od jakiegos czasu na ktore nie odpowiadalem. Odpisalem na maila poczym ja zablokowalem. Sporo sie zmienilo bo zrozumialem, ze to byl toksyczny zwiazek, jak to wogole mozna nazwac zwiazkiem. Teraz ide dobra droga zeby wszystko raz na zawsze skonczyc. Czasami sa chwile ze pomysle o niej, ale to sa tylko chwile. Mam czarno na bialym jaka ona jest. Nie chce sie uzalac, po prostu wiem ze to jest juz koniec i daje sobie rade.

Życze wytrwałości :great: w swoich postanowieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brus, Nareszcie!uf poszukaj w twojej miejscowości psychoterapeuty z certyfikatem zobacz opinie na jego temat lub jej i umów się na wizytę to prywatnie ,a na Nfz trzeba czekać i mieć

skierowanie od psychiatry do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojde prywatnie. Nie wiem czy bede potrafil sie otworzyc przed kims, ale nie zaszkodzi sprobowac.

A jak wyglada terapia ? Najpierw trzeba wszystko opowiedziec, a pozniej psycholog radzi co trzeba robic, o czym myslec itp. Nie mam zielonego pojecia jak takie cos wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brus, przychodzisz i mówisz z jakim konkretnie problemem się borykasz ,dalej już rozmowa się sama potoczy.Psycholog pomaga Ci znależć rozwiazanie w danej sytuacji,ale prace nad tym musisz wykonac Ty sam,to trudny długotrwały proces wymaga cierpliwości,i dyscypliny a także odwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie nie uda mi sie z tego wyjsc, ale musze sprobowac. Jednego dnia jest dobrze, drugiego juz walcze ze soba zeby o niej nie myslec. Wystarczy ze zobacze jej zdjecie i chodze caly dzien nabuzowany. Idzie zwariowac. Terapia to moja ostatnia deska ratunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie nie uda mi sie z tego wyjsc, ale musze sprobowac. Jednego dnia jest dobrze, drugiego juz walcze ze soba zeby o niej nie myslec. Wystarczy ze zobacze jej zdjecie i chodze caly dzien nabuzowany. Idzie zwariowac. Terapia to moja ostatnia deska ratunku.

Cały czas Ci o tym pisałam dobrze ze sam do tego doszedłes jesli bedziesz pracował uczciwie nad sobą efekty beda. Tego Ci życze abys odnalazł ta właściwa drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brus ja od ponad roku, wiem że tkwię / tkwiłem w związku toksycznym.

 

Teraz też wiem, że sama wiedza nie wystarczy ...

 

-- 31 gru 2012, 14:27 --

 

A jak wyglada terapia ? Najpierw trzeba wszystko opowiedziec, a pozniej psycholog radzi co trzeba robic, o czym myslec itp. Nie mam zielonego pojecia jak takie cos wyglada

 

Przede wszystkim, nie należy okłamywać samego siebie na takiej terapii .....

 

-- 31 gru 2012, 14:30 --

 

I uważaj, aby podświadomie liczyć na to, że uzyskasz receptę na odzyskanie jej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terenie mojego miasta nie ma zadnego polskiego psychologa. Znalazlem tylko jedna strone. Chyba nie moge podac linku na forum, wiec nie podaje. Jest to pewna Pani psycholog z magistrem z Psychologii Klinicznej i Teologii Duchowosci, ktora prowadzi sesje przez skype, nowoczesna technika uwalniania emocji. Nie wiem czy nie chodzi tutaj przypadkiem o jakis rodzaj hipnozy. Nie zdawalem sobie sprawy ze sesje moga byc takie drogie. Nie wiem co robic ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×