Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cały czas śni mi się najgorsze


move311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie powinienem tego pisać... , ale trochę mam obawy zacznę.

 

Od jakiegoś czasu śni mi się koniec świata wiem że to może być trochę dziwne, ale to naprawdę w śnie jest bardzo realistycznie, nie biorę leków ani się nie uzależniam, problemy ze snem nie mam dużych, jest spokojny czasami krzyknę , ale rzadko , nie mam problemów z depresją , nie mam żadnych nocnych lęków, wszystko jest ok.

 

Boje się trochę w śnie miałem takie coś że były trzęsienia ziemi, potem wszystko się rozwalało a potem tak jak by moja dusza szła w górę, potem się obudziłem i nic więcej nie pamiętam 3 raz już w tygodniu śni mi się to samo , zacząłem się modlić no Boga o lepsze życie o zdrowie dla mnie dla rodziny modle się do niego już około miesiąca, ten sen był realistyczny tak jak bym był na żywo dusza która wyszła ze mnie, to było straszne a zarazem piękne.

proszę napiszcie mi dlaczego tak jest że 3 raz się to zdarza, może przypadkiem, ale wątpię w to wszystko było tak jak by było to naprawdę.

 

Czekam na odpowiedz. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Moze Ty za duzo myslisz o tym koncu swiata?o tym snie?mnie tez snia sie rozmaite rzeczy gdybym miala sie tym przejmowac zwariowalabym.Przestan o tym myslec,mowic bo to tylko sen,snimy ŕoznosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się dziś w nocy sniło ze mój ojciec cofał taką wielką cieżarówka budowlaną ala kamaz i ja go kierowałem przy cofaniu i najechał na jakieś auto i na mnie się przewróciła ta ciężarówka ! przetoczyła się po mnie tak wolno a ja czułem ze umieram, robiło się coraz jaśniej i jaśniej, ale nie straciłem świadomości. Miałem przez chwile nadzieje ze może przeżyłem, ale nie mogłem się ruszać. Obudziłem się wystraszony na maksa. Koniec świata to przy tym pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×