Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam juz tego dosc...


asiaa1556

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Mam 17 lat . Ciagle plakac mi sie chce,,.. Moim marzeniem zawsze bylo zeby gdzies poleciec no samolotem zagranice,.. I teraz jak tata mi zalatwil to nie wiem czy jecchac. Moja babcia nie wiem czy jest zazdrosna ze ja pojade czy ze co i tak samo mojee ciotki.. ogolem rodzina taty.. bo od mamy to wszyscy sie ciesza ze jedz zobaczysz cos.. a onii??? caly czas po co tam pojedziesz i te minyy jak mnie zobaczaa.. I jeszcze moja ciotkaa.. nie dawno byla moja najlepsza kumpelaaa.. a teraz??? nawet sie do mnie nie odezwie.. a mi serce chce peknac. z tego powodu ja chcialam tylko na 5,6 dni do ciotki i sie wrocic.. jezuu ja chyba nigdzie nie pojade bo mam odscyycc.. :cry::cry::cry::cry::cry: !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asiaa1556, witaj na forum :D nie patrz na miny ciotek wujków itp z rodziną to najlepiej na zdjęciu jak to mówią :D spełniaj swoje marzenia i ciesz się życiem :D wszystkich nie zadowolisz, zawsze będzie ktoś kto Ci będzie zazdrościł bo niby masz lepiej :D więc nie przejmuj się. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje, no i najważniejsze ty też masz prawo do szczęścia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nie masz się czym przejmować,to problem Twojej zawistnej rodziny,przykre,że w wieku 17-nastu lat doznajesz takich przykrości od najbliższych,zaczynasz powoli poznawać życie,jeszcze niejedno takie, czy inne przykrości Cię spotkają,musisz być twarda,to jest okazja na ,która się cieszysz,nie pozwól sobie tej radości odebrać i nie przejmuj się Ich zachowaniem,przejdzie im,a jeżeli nie,to po co Ci ktoś taki, kto nie jest wobec Ciebie szczery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×