Skocz do zawartości
Nerwica.com

udawanie kogoś kim się nie jest


czarny_motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam identycznie,,, często sam nie wiem czego chce, udaje kogoś kim nie jestem... ale cóż takie jest życie, gdybym był sobą, to w ogóle bym przepadł w jakimś psychiatryku, albo gdzieś na bruku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wciąż (no może poza momentami gdy jestem sama) towarzyszy maska, w rodzaju: wszystko ok, jaka to nie jestem spokojna i wyluzowana. Może tak nawet jest, bo już mi w sumie wszystko jedno (nie widzę szans bym zaczęła w sposób normalny odczuwać oraz wyczuwać i zaspokajać swoje potrzeby). Nie ma sensu się nastawiać na cokolwiek, starać w moim przypadku. Choćby nie wiem jak dobre mnie dni spotkały, prędzej czy później wróci to "otępienie" uczuciowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wciąż (no może poza momentami gdy jestem sama) towarzyszy maska, w rodzaju: wszystko ok, jaka to nie jestem spokojna i wyluzowana. Może tak nawet jest, bo już mi w sumie wszystko jedno (nie widzę szans bym zaczęła w sposób normalny odczuwać oraz wyczuwać i zaspokajać swoje potrzeby). Nie ma sensu się nastawiać na cokolwiek, starać w moim przypadku. Choćby nie wiem jak dobre mnie dni spotkały, prędzej czy później wróci to "otępienie" uczuciowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×