Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

^ Znam ten tytuł z PS Vity, miałem sobie ściągnąć.

Ogólnie Final Fantasy to uber rigcz seria gier.

 

U mnie tytuły się do grania nie zwiększyły, raczej zmniejszyły, mało gram, częściej przeglądam internet w celu wyszukania informacji, coś tam się uczę, i tyle.

Chociaż jestem umówiony z kumplami na domówkę w HoMM3. Będzie ciekawie, tylko te cholerne dyskinezy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę odczekać z rok żeby trochę zapomnieć i po raz kolejny wiedzmin 3, szkoda, że się nie da wymazać z pamięci poprzedniego przejścia, można by w ten sposób cieszyć się grą od nowa za każdym razem :D

 

materiały zza kulis

[videoyoutube=K8Ko_Vz6YTc][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Znam ten tytuł z PS Vity, miałem sobie ściągnąć.

Ogólnie Final Fantasy to uber rigcz seria gier.

 

U mnie tytuły się do grania nie zwiększyły, raczej zmniejszyły, mało gram, częściej przeglądam internet w celu wyszukania informacji, coś tam się uczę, i tyle.

Chociaż jestem umówiony z kumplami na domówkę w HoMM3. Będzie ciekawie, tylko te cholerne dyskinezy :|

Gracie na dodatku Horn of the Abyss czy na podstawowym Shadow of Death? Szanuję za wybór gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w: heroes of might and magic 3, world of tanks, don't starve i medieval 2 total war. Jeśli ktoś by chciał pojedynek 1 vs 1 przez online lobby w HoMM 3, to jestem chętny na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się crackuje denuvo V4 8)

 

1,5 godziny filmik, ale spokojnie, wystarczy pierwsze 30 sekund i już każdy ma dość, od oglądania boli mózg, napisali mu tak w komentarzach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jej, nie subskrybuję kanału, wiem tylko tyle, że emocje autentyk, sporo ludzi tak gra, ja też.

Trzeba zagrać żeby to poczuć ;)

 

Ciekawy jestem czy oni tak naprawdę to przeżywają, czy robią to dla oglądalności.

W jej przypadku widać parcie na karierę, ma ponad 100 000 sub, nie wiem ile teraz płacą bo nie jestem na bieżąco, ale trochę grosza wpadnie z tego kanału.

Robi to co lubi, czyli gra, płacze i jeszcze ma z tego kasę 8)

 

Oglądasz gameplaye z gier? Mi się czasem zdarzy, jak chcę zobaczyć jak inni sobie radzili w grę, którą grałem.

Mam podobnie, od czasu do czasu zdarzy mi się coś obejrzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzekucja strimerki, w tle muzyka terrorystyczna :pirate::lol:

 

A tu ten kawałek w pełnej wersji - wstawka dla lubiących piosenki inspirowane wojną :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=4cSJyZp6quQ

 

PS.

Ponieważ strimerka zasłania buźkę i ludzie z autyzmem pytają w komentarzach dlaczego płacze, śpieszę z wyjaśnieniem - ona się śmieje, nie płacze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy XV 8)

 

Japończycy robili 10 lat tę grę, warto było, wygląda rewelacyjnie, kilka dni temu była premiera na PC, na razie nie gram, jestem podjarany :mrgreen:

Nie powinienem oglądać filmików i teledysków zdradzających fabułę, ale co mi tam :mrgreen: Będzie grane, będzie płakane, będzie pięknie :D

 

[attachment=0]363040659.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×