Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cierpię tych nowych NFS, system jazdy jest tak żałosny, że głowa boli. Wchodzę w zakręt 90 stopni 200/h. Nie są wymagane praktycznie żadne umiejętności, jedziesz jak kolejką szynową. Zresztą te stare undergroundy też takie były, wyjątkiem był shift i pro street. Ja tam wolę Gran Turismo. No i wygląda na to, że ten nowy NFS też będzie tak samo beznadziejny. Niestety, sporo ludzi lubi tak grać jak w NFS, więc będziemy mieli takie gry właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty się spodziewasz po EA, oni robią największy badziew z całej branży dla dzieciarni z adhd, 90% marketingu i 10% prac nad grą, ostatnia dobra gra spod ich skrzydeł to Dead Space, i tak już zostanie na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?PLA=7&KAT=6

a jeśli classic rpg http://games.gamepressure.com/games_encyclopedia.asp?PLA=7&KAT=6&TEM=1163&CZA=4

 

najlepsze crpg są jednak na pc ;) Divinity: Original Sin, Pillars of Eternity, Wasteland 2, Path of Exile

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w nic, polecana jest seria Mass Effect, przy czym 1 już trochę starawa, sprawdź sobie na metacritic oceny ludzi, tj. co najmniej jeśli jest powyżej 100 głosów, dla mnie to najlepszy wyznacznik poziomu gry.

Risen jest chyba trochę dziecinne i zabugowane, lepiej sprawdź Dragon Age: Inquisition

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakąś wypasioną przygodówkę online, bez ściągania programów i żeby nie trzeba było doładowywać.

W sumie i tak kasy nie wydaję na gry. Czasami się zdarzyło kilka smsów wysłać.

 

dlatego też nigdy nawet nie zaczynałam grać w żadną grę online

w ryzach trzyma mnie obawa przed bankructwem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia nie trzeba płacić :P naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem

w gronie konkretów, ale później odpadłem z powodu tego, że nie miałem zamiaru wydawać kasy na grę oraz nie chciało mi się już gonić.

Teraz moja postać to cieniutka. Ziomalka miała kiedyś ze mną problem na solówce postaciami a teraz mnie jednym strzałem pewnie zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, co do symulacji wyścigów samochodowych to przypomniało mi się, że z nowszych bardzo udane jest podobno Assetto Corsa, spory realizm, widziałem, że na kierownicy mały błąd i możesz wpaść w poślizg, z którego nie wyjdziesz, no i na metacriticu 215 oceniających, ocena 8.4, to bardzo dużo jak na 'wyścigówkę'. A z jeszcze nowszych jest Project CARS, ale nie spełnił oczekiwań, ma ocenę 6.9 i chyba spore wymagania sprzętowe.

[videoyoutube=eKHebzsRk1w][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu tłukę w coś takiego :

Plants vs. Zombies I

Dawno nie widziałem czegoś tak... genialnego :D Pójdzie właściwie na każdym ,nawet wiekowym komputerze ,wywołuje litry adrenaliny a przy tym nie jest sprzeczne z religią :mrgreen: Gra ma ogromną ilość plansz i bonusów -nawet po przejściu gry otwierają sie nowe możliwości ,poziomy -jeszcze lepsze :105:

 

[videoyoutube=otsVAwD9N0s][/videoyoutube]

 

http://www.popcap.com/plants-vs-zombies-1

 

i jeszcze jedno - to nie jest strata czasu ! :nono: każdy Polak ma obowiązek bronić swojego domostwa przed wygłodniałymi zombiakami ! - kiedyś przypomnicie sobie moje słowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia nie trzeba płacić :P naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem

w gronie konkretów, ale później odpadłem z powodu tego, że nie miałem zamiaru wydawać kasy na grę oraz nie chciało mi się już gonić.

Teraz moja postać to cieniutka. Ziomalka miała kiedyś ze mną problem na solówce postaciami a teraz mnie jednym strzałem pewnie zabije.

 

Wiem, że opłaty nie są obowiązkowe, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczęłabym trwonić kasę.

Tym bardziej jeśli to wygląda tak jak wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia nie trzeba płacić :P naciągają, dlatego inni płacą. Dążą do bycia najlepszym.Sam kiedyś tak ostro tyrałem, żeby być jednym z najlepszych i przez chwilkę byłem

w gronie konkretów, ale później odpadłem z powodu tego, że nie miałem zamiaru wydawać kasy na grę oraz nie chciało mi się już gonić.

Teraz moja postać to cieniutka. Ziomalka miała kiedyś ze mną problem na solówce postaciami a teraz mnie jednym strzałem pewnie zabije.

 

Wiem, że opłaty nie są obowiązkowe, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaczęłabym trwonić kasę.

Tym bardziej jeśli to wygląda tak jak wygląda

 

Bo teraz nastały czasy p2w, miałem kiedyś serwer mmo gdzie nawet dotacje nie dawały super kopa ale ta era minęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, kup sobie chociaż jakiegoś logitecha DFGT, to zobaczysz dopiero jak sie gra w symulacje :]

 

Z symulatorów to iRacing jest jeszcze świetny, chociaż bardziej popularny w USA. Przy tworzeniu torów w tej grze, używa się nawet laserowego skanu nawierzchni prawdziwych obiektów , by odwzorować dokładnie strukturę asfaltu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowość gier i totalna komercjalizacja zniszczyły bezpowrotnie elektroniczną rozgrywkę, dalej dzieła zniszczenia dokonały konsole, potem powszechność Internetu a więc wypuszczanie gier niedorobionych i ciągłe ich łatanie, na 'darmowych' mmo, wiecznych betach i crowfundingu kończąc...

obecnie gracz musi mieć poniżej 15 lat albo wyrzucić mózg do śmietnika jak chce czerpać jakąkolwiek przyjemność, 1 do 2 gier na rok przyciąga moją uwagę, a później i tak obie rozczarowują, w tym roku było to Act of Agression, które jest słabe, zabugowane, i w ogóle rtsy skończyły się w 2008 roku wraz z Supreme Commanderem FA, SOMA z kolei tak wychwalana pod niebiosa, niby jest w porządku ale nic ponadto, po godzinie rozgrywki w ogóle nie czułem tego klimatu, kompletnie niestraszna, nie wiem czy jestem taki już stary, odważny czy ssri tak stępiły emocje, wątpię też żeby cała historia była jakaś wybitna bo tego zwyczajnie w grach nie ma, po to się sięga po książki a nie gry.

A jeszcze ten Obcy Izolacja, sprawdziłem to w końcu jakiś miesiąc temu, rany co za przereklamowana gra, nic w niej nie ma poza ładnym wzorowanym na filmie wystrojem pomieszczeń, klimat gówniany, plastikowy, więcej irytującego i głupiego ganiania z wrednymi androidami niż strachu przed Obcym, bardzo słabo zrobieni ludzie i interakcja z nim, godzinka i śmietnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×