Skocz do zawartości
Nerwica.com

PROGRAMY TELEWIZYJNE-WĄTEK ZBIORCZY.


Anna-P.

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje dziewczyn do programu telewizyjnego na temat anoreksji. Szukam dziewczyn, ktore chcialyby opowiedziec o swoich doswiadczeniach zwiazanych z walką z chorobą. Których historie mogą być przestrogą dla innych dziewczyn. Więcej szczegółów - w niezobowiązującej rozmowie telefonicznej. Kontakt - n.styrna@tvn.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiedz o swoim problemie w programie TV-Twoja wypowiedz może pomóc innym, którzy nie mają odwagi o tym mówić.

Boją się, czują się zaszczute przez środowisko a nawet przez najbliższych.

 

W programie "Po ciemnej stronie księżyca" w przyciemnionym studio gdzie nie widać twarzy lub gdzie twarz jest ledwo widoczna, możesz powiedzieć nam co Ci leży na sercu. Wtedy mogą się odezwać osoby, które to samo przeżyły i mają na to rozwiązanie lub osoby czerpać będą inspiracje z Twojego doświadczenia.

 

Zapewniamy anonimowość jeśli ktoś takiej formy potrzebuje.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Redakcja Rodin TV

 

redakcja@rodintv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, ja siedziałem w biurze gdzie 40 podobnych mi desperatów na trzy zmiany po 8 godzin klepało w klawiatury komputerów, udając wróżki albo napalone 18-ki :)
Hm, a mieliście gotowe scenariusze czy spontanicznie musiałeś udawac napaloną wróżke ?

 

Hehe a wiesz że raz faktycznie nawet chyba miałem takiego klienta który zaczął rozmowę od pytań o najbliższą przyszłość a po godzinie namawiał mnie na spotkanie żeby "zaliczyć wróżkę"? :D A tak ogólnie to nie, żadne ułożone scenariusze, dlatego właśnie zatrudniali ludzi a nie wysyłali wiadomości z automatu, żeby więcej kasy wyciągnąć od klientów. Trzeba się było wykazać niezłą pomysłowością, podstawową "wiedzą ezoteryczną" (miałem nawet, uomatko, kurs ze stawiania tarota...) a przede wszystkim wielką, ogromną, koszmarnie wykurwiście wielką cierpliwością i umiejętnością trzymania nerwów na wodzy. Bo jak dziennie do mnie pisało 100 pełnoletnich osób, które wierzyły że ktoś faktycznie może im przepowiedzieć przyszłość przez sms, to traciłem wiarę w ludzkość. Naprawdę, wytrzymałem w tej robocie 5 miesięcy po czym się zwolniłem, bo po każdej skończonej zmianie wychodziłem z budynku firmy, szedłem na przystanek autobusowy, i jak tylko widziałem kogoś kto pisze sms'a to myślałem że potencjalnie jest jednym z tych debili. Miałem poczucie że żyję wśród idiotów. Szczerze, to wolałem zmiany kiedy robiłem jako "Asia_19" bo prędzej zrozumiem że ktoś się łudzi że jakaś laska "poznana" przez "portal sms-owy" się z nim umówi, niż to że ktoś z całą powagą wysyła sms-a do "wróżki" i prosi o pomoc w podejmowaniu decyzji biznesowych (przysięgam - byli tacy). Tak, to była straszna robota. Ale nie powiem, były też momenty niezłych brechtów. W sumie moim ulubionym trikiem na zmianach jako "Asia_19" było umawianie moich "klientów" na "spotkanie" niedaleko mojego przystanku autobusowego, w pewnym dość rozpoznawalnym miejscu stolicy, na godzinę o której kończyłem zmianę. 10 minut po skończonej zmianie byłem na przystanku i z satysfakcją patrzyłem na czasem kilku nieufnie patrzących na siebie wzajemnie kolesi, drepczących z kwiatami albo innymi wymyślonymi podczas rozmowy znakami rozpoznawczymi, stukający sms'y zapewne o tresci "gdzie jestes, czekam juz"... Eh, pojebała mi ta praca w mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję do programu telewizyjnego osoby, która zmaga się lub wygrała z depresją i pomyślałam, że może tu znajdę pomoc.

Jak się objawia ta choroba? Jak przebiega leczenie?

 

Nagranie programu odbędzie się w Warszawie 15 października - wtorek w godzinach popołudniowych.

 

Będę wdzięczna za kontakt.

 

program@dejerez.tv

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję do programu telewizyjnego osoby, która zmaga się lub wygrała z depresją i pomyślałam, że może tu znajdę pomoc.

Jak się objawia ta choroba? Jak przebiega leczenie?

LOL @ poziom telewizji w naszym pięknym kraju :D Robić program o czymś czego się nie ogarnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję do programu Stylowy Magazyn w TVN Style osób z Warszawy lub okolic, które są lub były uzależnione od zdrowego żywienia.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mail: j.skiba@tvn.pl, wtedy też podam więcej szczegółów.

 

Pozdrawiam,

Jadwiga Skiba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię programy telewizyjne,w których są poruszane problemy współczesnej polskiej rodziny,alkohol,przemoc. Wielu ludzi nie docenia tego co ma a inni mają gorzej i plus dla nich,że nie boją się mówić publicznie o swoich problemach.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

https://100club.pl/artykuly/Skutki-przemocy-w-szkole-w-zyciu-doroslych-ofiar,227.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×