Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam powiedzcie czy ja jestem chora:(


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja tu swieza, mialam straszna noc, nie wiem co zrobic, nie moglam zasnac wczoraj a w zsadzie dzis do 2, cala sie trzeslam, bylo mi na przemian zimno i gorąco obudzilam sie o 6 i nie moglam spac. moj chlopak wczoraj poiwedzial mi ze jestem jakas inna, nadpobudliwa, a ostanio kosmetyczka powiedzia aze nie miala dawno takiej niecierpliwej pacjentki...nie wiem co sie dzieje czuje ze mam ochote wyc, czuje jakbym stracila kontorle nad tym co sie dzieje, czuje jakby czas jednoczesnie bardzo szybko plynal albo stal w miejscu. nie wiem czy jestem chora, cy to nerwica ,schizofrenia czy co, wezcie napiszczie ludzie cos, wy sie znacie na tym:/

 

[ Dodano: Wto Gru 26, 2006 10:46 am ]

nikt nic nie powie?;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Słoneczko! Nie potrafię powiedziec co Ci jest - nie jestem lekarzem. Ale nie nakręcaj się tak i nie zadręczaj. Może po prostu żyjesz w stresie i dlatego stałaś się nerwowa. Wcale nie jest powiedziane że jesteś chora. Możesz sie wybrać po poradę do psychologa. Oni nie gryzą, a moga dużo pomóc. Pomysl o tym. Będzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jeszcze raz.:) wyglada na to ze juz mi lepiej, tzn czuje sie jak ja, nie jak znerwicowane slooneczko:) ciesze sie bardzo bo bedzie łatwiej mi jutro pojsc do lekarza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×