Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosba o pomoc


Frustra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciala bym opisac swoj przypadek. Nie bylam dotychczasz u zadnego specjalisty. Szukajac wiadomosci w interneci natrafilam na te forum, czytajac troche je postanowilam, ze sie zarejestruje. No to do rzeczy, nie jetem pewna co mi doleka ale w skrocie postaram sie to napisac. Wiec dosc czesto sie denerwuje czuje dykonfort w gornej czesci brzucha najmniejsza rzecz wyprowadza mnie z rownowagi mam to juz od kilku miesiecy, sama sobie szukam problemow ktore sprawiaja sie od razu sie denerwuje. Czytajac tez inne artykuly w internecie zauwazylam ze niektorym ludziom pomaga lek Persen Forte jest on bez recepty, postanowilam go kupic biore go od poniedzialku przez ten czas troche mi pomogl ale nie dosc skutecznie. Zapomnialam jeszcze dodac ze ostatnio nie mam praktycznie wcale apetytu, moge calymi dnami nic nie jesc maksymalnie zjem jedna kanapke i to tyle na moj dzien. Z gory wszystkim dziekuje za pomoc :(

 

PS. Jesli zle umiescilam temat to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wieloma rzeczami, szczegolnie ze szkola jestem w ostatniej klasie liceum maruta to wszystko mnie okropnie denerwuje, czasami mam ochote wykrzyczec swoja zlosc a za chwile mam ochote sie rozplakac. Juz na prawde nie wiem co sie ze mna dzieje z kazdym dniem, tygodniej jest coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×