Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się dzisiaj czujesz? czy możesz to opisać?


margotz57

Rekomendowane odpowiedzi

:uklon: Witam cię Alicjo,jeszcze raz dzięki -czy mogłabyś mnie wspomóż jutro tzn.dzisiaj po południu? To spróbuję się odezwać,jeszcze siedzę do 2 pozdrawiam :papa: Zrobiłam sobie dłuższą przerwe jak odebrałam rachunek z upc.zaczym się do nich dodzwoniłam to zeszła 1 godz.,a potem jeszcze większy ból głowy,że nawet mnie światło raziło..pa! pa!

 

-- 20 sty 2012, 17:10 --

 

Witajcie!! nikt mi się nie dopisał nie zainteresowała Was moja osoba? przepraszam!,że nie przedstawiłam się zbyt dobrze,nie lubię pisać o sobie musiałam trochę prześledzić posty, gdy zaczęłam pisać nie myślałam że aż tyle napisze.Jeśli jest ktoś ciekaw nowej osoby na komputerze w Forum .nie pisałam trochę bo starałam się ustawiać dostatecznie dobrze na profilu.Zeszło mi to trochę musiałam kombinować jak dopasować,żeby mi nie przychodziły na pocztę e-mail wiadomości z nk.i inne zbędne.Człowiek na początku trochę się denerwuje,potem gorzej i gorzej,stajesz się powoli zmartwiony,niecierpliwy,wstajesz rozprostowujesz nogi bo ci już cierpły,potem robię herbatę .jest mi już zimno ale to syndrom bez ruchu i nerwów.jestem też już coraz bardziej zdenerwowana tym, że chciałam powiadomić w poście,że jutro chciałabym aby się zebrało trochę ludzi w Czeladzi na (piaskach) ok.11 przy M.O.P.-sie,chodzi o ważne sprawy organizacyjne odnośnie MITINGU na początek.Ja chcę to poprowadzić w tym roku bo koleżanka wyjeżdża,dostałam dopiero negatywną odp. o lokalu darmowym .Jest już coraz pożniej czas ucieka ,napięcie wzrasta robi się coraz bardziej nerwowo,zaczynam od godz.coraz częściej odchodzić od komputera.Zimno,Zimno ,zimno-pocieram ręce,żebym mogła już wreszcie to skończyć,troche mi to zeszło b. powoli od połowy . POZDRAWIAM serdecznie Forfanów :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×