Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj oglądałam w niemieckiej tv 43-letniego prawiczka, pokazywali go jako wielkie dziwo :mrgreen: ale do rzeczy : wynajęli mu doradcę od podrywu i ten stwierdził co następuję :arrow: kobiety są jak lustro, co im pokażesz dostaniesz z powrotem. Np okażesz przyjaźń, to będziesz przyjacielem, obojętność, też będą obojętne, flirt, to będą flirtować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj oglądałam w niemieckiej tv 43-letniego prawiczka, pokazywali go jako wielkie dziwo :mrgreen: ale do rzeczy : wynajęli mu doradcę od podrywu i ten stwierdził co następuję :arrow: kobiety są jak lustro, co im pokażesz dostaniesz z powrotem. Np okażesz przyjaźń, to będziesz przyjacielem, obojętność, też będą obojętne, flirt, to będą flirtować.

racja to się odnosi do większości ludzi niezależnie od płci. Ja okazuje obojętność, lęk albo w ogóle się nikomu nie pokazuję to i efekty marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj oglądałam w niemieckiej tv 43-letniego prawiczka, pokazywali go jako wielkie dziwo :mrgreen: ale do rzeczy : wynajęli mu doradcę od podrywu i ten stwierdził co następuję :arrow: kobiety są jak lustro, co im pokażesz dostaniesz z powrotem. Np okażesz przyjaźń, to będziesz przyjacielem, obojętność, też będą obojętne, flirt, to będą flirtować.

 

Pewnie posłuchał, że trzeba "czekać" jak większość tutaj radzi... i się doczekał jak cholera.

Takie teksty potrafią być dobijające... ciekawe czy Ci co mu radzili czekać teraz mu oddadzą lata w których mógł jeszcze poszaleć.

Wkurzyłem się... i popsułem humor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie posłuchał, że trzeba "czekać" jak większość tutaj radzi... i się doczekał jak cholera.

Takie teksty potrafią być dobijające... ciekawe czy Ci co mu radzili czekać teraz mu oddadzą lata w których mógł jeszcze poszaleć.

Wkurzyłem się... i popsułem humor...

Wyluzuj, jeszcze masz przed sobą długie lata na bzykawki ... aż Ci się znudzą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie posłuchał, że trzeba "czekać" jak większość tutaj radzi... i się doczekał jak cholera.

Takie teksty potrafią być dobijające... ciekawe czy Ci co mu radzili czekać teraz mu oddadzą lata w których mógł jeszcze poszaleć.

Wkurzyłem się... i popsułem humor...

Wyluzuj, jeszcze masz przed sobą długie lata na bzykawki ... aż Ci się znudzą :mrgreen:

wiesz o co w tym chodzi? mogę odpowiedzieć za siebie tylko (bo co bakus myśli nie wiem:P): o to że takie osoby jak my boją się że nigdy się nie uda i dlatego tak reagują a nie inaczej. Gdybym miał gwarancję, że za 5 lat mi się uda to bym się tak nie denerwował.. a takie historie budzą nasze przerażenie :/

 

Poza tym - może nie powinienem tak pisać, ale to prawda - dla niektórych uprawienie seksu pierwszy raz dopiero ok. 30 lat czy później to żadna miła perspektywa. bo facet się starzeje, a nie staje młodszy. popęd seksualny teraz jest najsilniejszy. a brak doświadczenia w takim wieku to już raczej kompromitacja (w moim wieku już to coraz częściej wada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, ale w ty momencie seks się staje takim stresem dla Ciebie, że dopiero sie zatniesz jakoś mentalnie... bo za bardzo się nakręcasz, że musisz... nie wywieraj na siebie takiej presji ;)
czym wywieram presję? tym pierwszym czy drugim? chyba nie chcę niczego nadzwyczajnego...

 

taki przykład: gdybym powiedział (załóżmy że nie mówię - to tylko przykład), że muszę stracić dziewictwo przed 24 rokuem życia to czego bym chciał nadzwyczajnego? tylko tego żeby sięmieścić w statystykach 90% którym się to udało..

 

inbvo, ale w ty momencie seks się staje takim stresem dla Ciebie, że dopiero sie zatniesz jakoś mentalnie... bo za bardzo się nakręcasz, że musisz... nie wywieraj na siebie takiej presji ;)

Ale ty nie jesteś w stanie pojąć jak to jest.

trochę tak, bo z perspektywy kobiety to inaczej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o to czy kobiety czy nie. Jak pisałeś, że po 30 to już zupełnie inna sprawa, ponad to ona miała seks i nie wie jak to jest żyć z ryzykiem, że skończy się jak ten czy tamten. Takie przekonania są w nas i ciężko je wywalić z głowy. Ja walczę. Walczę cały czas, wierzę, że się uda. natomiast jak nie to nie zamierzam być prawiczkiem powyżej 25 roku życia... a już na pewno nie do 30 a co dopiero 43 czy starszy. Generalnie doła złapałem. Jutro humor mi wróci. Przed pannami za kasę zrobię wszystko by jednak mieć seks i bez tego. Kurs uwodzenia może będzie dobry ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, ale w ty momencie seks się staje takim stresem dla Ciebie, że dopiero sie zatniesz jakoś mentalnie... bo za bardzo się nakręcasz, że musisz... nie wywieraj na siebie takiej presji ;)

za dużo presja dobra nie jest wskazana ale jej brak i olewanctwo jest jeszcze gorsze, później jest poczucie zmarnowanych lat, życia. Facet to nie kobieta, kobieta jak chce, jest w miarę młoda i nie wygląda jak straszydło to może uprawiać seks z kim ze chce, nie musi jakiś wielkich wysiłków poza wychodzeniem z domu czynić bo to ona decyduje. A facet musi się starać, zabiegać jeśli nie jest sławny, super przystojny czy b. bogaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta jak chce, jest w miarę młoda i nie wygląda jak straszydło to może uprawiać seks z kim ze chce, nie musi jakiś wielkich wysiłków poza wychodzeniem z domu czynić bo to ona decyduje.

Moze jak jest ladna.. ale szczytem marzen kobiet NIE jest uprawianie seksu z byle kim :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z byle kim to bardzo pojęcie względne. Są takie, które potrafią zgwałcić bezdomnego(było w rozmowach w toku o takich kobietach) a inne po prostu lubią co impreze mieć innego faceta ale musi ich pociągać seksualnie. Jeżeli panna ma kompleks dziewictwa to dla niej jest 100 razy łatwiej go się pozbyć niż facetom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkając w akademiku miałem okazję na taką dziewczynę niezbyt ładną ( dziś to bym jeszcze może ją zaakceptował ale 10 lat temu miałem większe wymagania co do wyglądu) ale nie skorzystałem mimo jej starań. Ona z połową akademika sypiała nawet z moim mega przystojnym kolegą który chwilowo nie miał dziewczyny także dziewczyną często wystarczy łatwa dostępność seksualna dla innych aby mogły się bzykać z kim chcą a taki facet o przeciętnym wyglądzie, zaradności życiowej itd musi się starać a i tak większość kobiet nie będzie mu dostępna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

 

pewnie tak.. tylko jak spojrzec potem na siebie w lustrze
a jak np. ja mogę patrzeć na siebie w lustrze. bo widzę w sobie frajera, który żadnej poderwać nie umie.

różnica niewielka.

 

-- 17 paź 2012, 00:26 --

 

Jeżeli panna ma kompleks dziewictwa to dla niej jest 100 razy łatwiej go się pozbyć niż facetom.

 

są jeszcze agencje na szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety też czasem z agencji, czy panów do towarzystwa korzystają ale są wtedy albo wyuzdane seksualnie że normalni faceci ich nie potrafią zadowolić albo grubo po 40-ce, a faceci chodzą w każdym wieku od nastu lat i czasem całkiem przystojni nie koniecznie jakoś wyuzdani tylko nieśmiali, nie mający czasu albo mizogini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak.. tylko jak spojrzec potem na siebie w lustrze

No to już zależy od niej. Jeżeli ona nie widzi w tym problemu to ty tym bardziej nie powinnaś cierpieć za nią. W końcu życie bez seksu jest smutne. Wiadomo, że najlepiej z kimś kto Cie kocha, ale jak zostaje tylko opcja z tym co się mega podoba to co zrobić... albo celibat albo taki seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu życie bez seksu jest smutne. Wiadomo, że najlepiej z kimś kto Cie kocha, ale jak zostaje tylko opcja z tym co się mega podoba to co zrobić... albo celibat albo taki seks.
dokładnie tak. w tej całej dyskusji często pomija się potrzeby seksualne.

wystarczy dłużej brać antydepresanty i potrzeby często zanikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×