Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy to nerwica natrectw?


ajgulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

mam problem i juz sobie z tym nie radze. Jestem niesamowita hipochondryczka i ciagle sie ten stan poglebia. Najpierw wkrecalam sobie rozne choroby fizyczne: mialam juz raka zoladka (robilam gastroskopie), zawal (robilam ekg), stwardnienie rozsiane (bylam u neurologa) i inne choroby. Niedawno bylam w ciazy i ciagle wkrecalam sobie, ze z dzieckiem jest cos nie tak. Ostatnio wkrecilam sobie, ze mam shizofrenie i upewnialam sie, ze maz widzi i slyszy to wszysko co ja. Odkad urodzilam coreczke, siedze w domu i mam jeszcze wiecej czasu na wkrecanie sobie roznych rzeczy. Najpierw zaczelam jej wkrecac rozne choroby: myslalam, ze ma porazenie mozgowe, potem, ze ma autyzm. Pytalam o to na roznych forach, natretnie o tym myslalam. Ale najgorsze wkrecilam sobie teraz! Obejrzalam program o pedofilii i wkrecilam sobie, ze jestem pedofilem- mam to od 2 dni. Wiem, ze to nie prawda, bo kocham coreczke i nigdy mi nawet taka mysl przez glowe nie przeszla! Zaczelo sie od karmienia piersia- laskotalo mnie to i wkrecilam sobie, ze to mnie podnieca. Ale wiem, ze tak nie jest- ze to nieprawda, bo juz wczesniej mialam rozne wkrecenia. Przestalam corcie karmic piersia i zaczelam jej unikac. Nawet postanowilam sie zabic jesli kiedykolwiek przyszloby mi do glowy zrobienie jej czegos Od 2 dni czuje tez dziwne napiecie seksualne, ale czuje je caly czas- jak wychodze z domu i jestem bez coreczki... No i wydaje mi sie, ze czuje je przez strach i sttres zwiazany z tym wkreceniem. Zawsze bylam bardzo nietolerancyjna (nie toleruje homoseksualistow, transseksualistow itd)i pewnie ma to jakis zwiazek z tym. Im bardziej sie czegos boje, to jest bardziej prawdopodobne, ze sobie to wkrece . I teraz wiem, ze jedynym rozwiazaniem tego jest wmowienie sobie czegos innego Jestem w blednym kole. No i te schizy przechodza jak jestem bardzo czyms zajeta... Mam isc do psychologa czy od razu do psychiatry? Czuje sie z tym wszystkim okropnie! Pomocy!.

 

Jeśli umieściłam to w złym miejscu, to prosze o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej do psychiatry on ustali co i jak i ewentualnie skieruje na terapię, lepiej się pospiesz, nie możesz unikać dziecka, ono teraz potrzebuje bliskiego kontaktu z Tobą, a karmienie piersią.. no cóż oczywiście, że będziesz odczuwać jakąś przyjemność, w końcu to jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele kobiety, po prostu musisz sie z tym pogodzić, że to normalne, tak już jest.... wiem że to trudne bo swego czasu również miałam takie chore masy o tym pedofilstwie, pamietam jak moja kuzynka przewijała swoje dziecko mi poczułam taki lęk wtedy... miałam dobrego psychologa, który mnie sprowadził na ziemie, hmm człowiek jest istotą sensualną i seksualną i czy to karmienie piersią czy widok penisa czy piersi skojarzyć się może z seksem, wiele myśli przelatuje przez głowę i nie każda jest od razu świadomą decyzją że chce się zrobić to i tamto i że sie to zrobi, choć wiem że walczenie z natrętnymi obrazami jest trudne, ale mam to za sobą na szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×