Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej!!


sweethomealabama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich postanowiłam się przedstawić.Mam 26 lat i depresję oraz nerwicę.Byłam u lekarza psych. biorę leki od 1 tyg.Problem w tym ,ze juz sobię nie radzę. Lekarz wysyła mnie do psychologa i na terapię .Zamierzam się zapisać jak najszybciej .Od dawna mam problemy.Juz jako dziecko je miałam byłam niesmiała nie miałam zbyt wielu zajomych .Moja mama piła od kąd pamiętam.Tata krzyczał ,były awantury wyzwiska masakra.Jak mialam 17 lat mama przeszła terapię i przestała pić .Nie piła kilka lat lecz choroba nie pozwoliła o sobie zapomnieć.Zachorowała na raka kilka lat temu i umarła, a ja zostałam sama :? Mój tata niewiele mi pomagał a raczej teraz to na mnie się wydzierał .To był koszmar .Choć nie mieszkam już z ojcem i mam z nim dobre relacje to dawne problemy nie dają o sobie zapomnieć a nawet objawy depresji bardzo się nasiliły.Nie potrafię już sobie sama poradzić.Czuje się samotna,nierozumiana przez otoczenie i bardzo przygnębiona.Ludzie w moim otoczeniu nie rozumieją co to jest depresja.Obecnie mieszkam z chłopakiem .Jest ciężko często czuję się przez niego nierozumiana.Nie wymagam tego na siłę ,żeby ktokolwiek mnie rozumiał ale jest mi bardzo ciężko samej z tym problemem więc trafiłam tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×