Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie będę szczęśliwa.

szczescie jest stanem umyslu, sam kiedys w to nie wierzylem,

ale ostatnio zaczynam dostrzegac, ze to prawda,

zaryzykowalbym stwierdzenie, ze mozna byc szczesliwym nawet mimo depresji.

Ale pierwszy warunek to zaprzestac takich stwierdzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ale gówno ... siedze przy kompie i czekam az mokry snieg spadnie na ziemie z dachu. Jak spadnie to aż podskakuje przestraszony, serducho mocniej uderzy. Paroksetyna nie chce mnie nawet powalić a biore 30 mg. Nie wiem albo zaczne brac końskie dawki tego szajsu albo bede musiał zmienic.

Spac nie chce mi sie wcale po tym chociaz mialem byc troche senny. Układ wspołczulny szaleje nie wiem jak go uspokoic. Ja nie wiem ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się pewnie mocno wkurzę, mam kolokwium u wykładowcy, które nie cierpię, zawsze na zajęciach z tym wykładowcom miałem agresywne myśli, bo mnie wnerwiał, typ człowieka z poczuciem humoru, wesołego, nawet gdy mowa o kolokwium, jakby się cieszył, że będzie stawiał dwóje. Nie mam pojęcia, dlaczego wszystkim pozostałym z grupy się to poczucie humoru podoba, także wszystkim tym, którzy dostali dwóje na poprzednim terminie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa czuję się podobnie, każdy utwierdza mnie w tym, że chce mi pomóc, ale podobno ja tego nie zauważam. Też mam ochotę się 'poddać'... nie mam już siły na nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czuję to samo. Ja tego nie widzę, nie czuję, nie potrafię przyjąć tej pomocy. A w momentach, kiedy dochodzę do siebie i czuję się w miarę normalnie, to patrzę na wszystko zupełnie inaczej - bez blokad emocjonalnych, napięcia. To straszne, kiedy człowiek zapada się w głębię samotności i jest wobec tego bezsilny, empatia idzie w niepamięć i czuje się, że jest się tylko ciężarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje życie to egzystencjalna pustka. Szczerze mówiąc nie mam ochoty już się męczyć w tym przeklętym świecie który nie ma nic do zaoferowania, również ja nie mogę zaoferować nic od siebie. Czuję jak we mnie pęka kolejna bariera, kolejne pohamowania. Jestem zwyczajnym, beznadziejnym idiotą. Nie widzę swojej przyszłości, nigdzie, zabiję się na dnie. Nic nie sprawia mi przyjemności, a jedynie co jestem w stanie robić to właściwie nic. Wychodzę tylko do szkoły w której idzie mi co najmniej źle. Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdyby mnie nie było, jestem niezdolny do życia, a taka osoba nie jest potrzebna w świecie. Jestem nikim. Całymi dniami siedzę na krześle słuchając muzyki, albo grając. Powinienem się uczyć, ale nie potrafię. Nienawidzę tego dziwnego uczucia w środku. Próbuję to wszystko znieść, ale nie wiem ile to wytrzymam...

 

-- 31 sty 2013, 16:17 --

 

Moje życie to egzystencjalna pustka. Szczerze mówiąc nie mam ochoty już się męczyć w tym przeklętym świecie który nie ma nic do zaoferowania, również ja nie mogę zaoferować nic od siebie. Czuję jak we mnie pęka kolejna bariera, kolejne pohamowania. Jestem zwyczajnym, beznadziejnym idiotą. Nie widzę swojej przyszłości, nigdzie, zabiję się na dnie. Nic nie sprawia mi przyjemności, a jedynie co jestem w stanie robić to właściwie nic. Wychodzę tylko do szkoły w której idzie mi co najmniej źle. Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdyby mnie nie było, jestem niezdolny do życia, a taka osoba nie jest potrzebna w świecie. Jestem nikim. Całymi dniami siedzę na krześle słuchając muzyki, albo grając. Powinienem się uczyć, ale nie potrafię. Nienawidzę tego dziwnego uczucia w środku. Próbuję to wszystko znieść, ale nie wiem ile to wytrzymam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×