Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

ProstaNazwa, mam to samo. czuje pustke jakas, nie wiem dlaczego. jestem zakochana w nieodpowiedniej osobie, bez wzajemnosci oczywiscie, po prostu zyc nie umierac

 

-- 19 lut 2013, 18:03 --

 

na dodatek moje kolezanki wystawily mnie po raz kolejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, mam to samo. czuje pustke jakas, nie wiem dlaczego. jestem zakochana w nieodpowiedniej osobie, bez wzajemnosci oczywiscie, po prostu zyc nie umierac

 

-- 19 lut 2013, 18:03 --

 

na dodatek moje kolezanki wystawily mnie po raz kolejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na co cierpisz? na nerwice? depresje?

ja juz mam dosyc, mam duzo kolezanek, jedna przyjaciolke, ale jak przyjdzie co do czego i mam problem to kazdy ma to w d*upie, bo ja sprawiam pozory takiej silnej i ze sobie radze ze wszystkim. kazdy mysli, ze ze mna jest wszystko ok, a ja naprawde cierpie i nikt mi nie pomaga. kazdy jest tylko zapatrzony w swoje problemy, ja zawsze kazdemu pomagam jak mam problem, ale sama nie moge na to liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na co cierpisz? na nerwice? depresje?

ja juz mam dosyc, mam duzo kolezanek, jedna przyjaciolke, ale jak przyjdzie co do czego i mam problem to kazdy ma to w d*upie, bo ja sprawiam pozory takiej silnej i ze sobie radze ze wszystkim. kazdy mysli, ze ze mna jest wszystko ok, a ja naprawde cierpie i nikt mi nie pomaga. kazdy jest tylko zapatrzony w swoje problemy, ja zawsze kazdemu pomagam jak mam problem, ale sama nie moge na to liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×