Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

uważam, że trzeba siebie samego słuchać. nawet jak podejmie złą decyzje to wie czemu i co mu grozi po przerwaniu, zna też ewentualne korzyści i dalsze możliwości leczenia : P wierzenie innym bardziej niż sobie nie prowadzi do niczego dobrego

nie daj sobie wciskać leków których nie chcesz brać, w końcu to Ty je sobie wkładasz do ust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, kiedy mówię psychiatrze o moich skutkach ubocznych i tłumaczę jej argumenty przeciwko "lekom", to ona się mnie pyta, czy czytam te fora. Co to ma do rzeczy? Mam być posłuszny jak świnia idąca na rzeź? Mam być nieświadomy tego co się dzieje wokół mnie? Nie rozumiem jakim cudem moja mama tak jej ufa, a mi nie wierzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu takie nudne zycie musze miec a potem sie dziwic ze wole sie nawalic czy nacpac niz nudzic

 

Mam to samo stary, dlatego piję energetyki bo mi się nic nie chce i mam wrażenie że czuję się "zawieszony", bezemocjonalny, znudzony.

Dzisiaj od rana miałem dobry humor a nawet manię i znów czuję się jakby czas się wlekł wieki.

 

schizophrenia beats dining alone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu takie nudne zycie musze miec a potem sie dziwic ze wole sie nawalic czy nacpac niz nudzic

 

Mam to samo stary, dlatego piję energetyki bo mi się nic nie chce i mam wrażenie że czuję się "zawieszony", bezemocjonalny, znudzony.

Dzisiaj od rana miałem dobry humor a nawet manię i znów czuję się jakby czas się wlekł wieki.

 

schizophrenia beats dining alone

Eh, widze ze nie jestem sam z tym problemem, czyli to musi byc jakis objaw zdrowienia albo schizofreni prostej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest troche sposobów na włosy, takich skutecznych. Bimatoprost (100% skuteczności ale mało osiągalne), loxony (sklepowe, podobno działają bo są nawet na recepte), wszelkiej maści darsonwalizacje i mezoterapie (u kosmetologa w gabinecie). Można też stosować wcierki, w końcu skóra na głowie też może potrzebować odżywienia i nawilżenia. Do przetestowania duże dawki biotyny (minimum 2x tabletka multiwitaminy z biedro, netto itd) i skrzypu, krzemu (suplementy). Z tego co wiem ludzie po chemioterapii dostają coś na włosy dożylnie lub w jakiejś formie do połykania i to też robi cuda, ale nigdy nie dotarłam do tego co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem dzisiaj tyle, ile nie załatwiłem w ciągu ostatniego roku. Byłem w manii. Byłem bardzo miły i rozmowny. Obecnie czuję totalny smutek i rozpacz. Jest tragicznie. Boję się tej nocy. Czym prędzej muszę wziąć neuroleptyki bo benzodiazepiny tylko pogorszą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest troche sposobów na włosy, takich skutecznych. Bimatoprost (100% skuteczności ale mało osiągalne), loxony (sklepowe, podobno działają bo są nawet na recepte), wszelkiej maści darsonwalizacje i mezoterapie (u kosmetologa w gabinecie). Można też stosować wcierki, w końcu skóra na głowie też może potrzebować odżywienia i nawilżenia. Do przetestowania duże dawki biotyny (minimum 2x tabletka multiwitaminy z biedro, netto itd) i skrzypu, krzemu (suplementy). Z tego co wiem ludzie po chemioterapii dostają coś na włosy dożylnie lub w jakiejś formie do połykania i to też robi cuda, ale nigdy nie dotarłam do tego co to jest.

ja wcieram wywar z liści brzozy ale efektów jakoś nie widać. A te loxony, to daj spokój, czytałem, że goścu używał a potem efekt był przeciwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyny brzozowe to głównie alkohol więc główne działanie to wysuszanie i podrażnianie a sam ekstrakt, którego jest garstka nic ci nie da przy długotrwałym nakładaniu alkoholu. lepiej to wywal i kup cos bez alkoholu i też bez silikonów np jantar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płyny brzozowe to głównie alkohol więc główne działanie to wysuszanie i podrażnianie a sam ekstrakt, którego jest garstka nic ci nie da przy długotrwałym nakładaniu alkoholu. lepiej to wywal i kup cos bez alkoholu i też bez silikonów np jantar

w liściach brzozy jest alkohol? jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w liściach brzozy jest alkohol? jaki?

Może brzozowy? Gdy brzoza rośnie w pobliżu jabłoni, z której spadają jabłka, zostają one poddane fermentacji, korzenie brzozy to wszystko wchłaniają jak gąbka i później liście brzozy posiadają w sobie pewne ilości alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj skład na opakowaniu to się dowiesz czy denat czy inny. W każdym razie sok z brzozy a płyn brzozowy to nie jest to samo. Jeśli uważasz inaczej udowodnij że masz rację - wrzuć zdjęcie składu tego czego używasz. Wtedy przyznam Ci rację : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×