Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

To, że NieMamPomysłuNaNick ma kiepskie wspomnienia z SSRI to o niczym nie świadczy, to tylko jedna z osób, wiele innych ma przyjemne wspomnienia tylko, że większość z nich nie udziela się na forum. Sam gdy lepiej się czuję i wskakuję ponownie w wir życia to nie chce mi się udzielać na forum i usuwam zawsze konto. Poza tym jakoś on dalej bierze Esci, a nawet ostatnio zwiększył dawkę. Gdyby faktycznie było tak fatalnie to szybciutko by je odstawił, nawet potajemnie.

Zwiększyłem dawkę, ponieważ zaleciła mi to psychiatra, u której byłem niedawno na wizycie. Głównie po to, aby zobaczyć, czy aby na pewno mi szkodzi, czy mi może jednak pomaga. W tym pierwszym wypadku emocje powinny być jeszcze bardziej spłaszczone lub nie powinienem poczuć zmiany i wtedy mogę spokojnie zmniejszyć dawkę z powrotem, a w tym drugim powinienem je zacząć wyraźniej odczuwać. Nie kieruj się Reghum tym, że u mnie te SSRI działają jak działają. Ja jestem mocno specyficzny pod tym względem i jestem przewrażliwiony na każdą zmianę w moich emocjach, przez co u mnie spłycenie nawet i tych negatywnych przynosi cierpienie. Czuję się ch*jowo, ale stabilnie. Nie jestem fanem takiego stanu i chcę to rzucić jak najszybciej, ale postanowiłem, że doczekam aż minie te 6 miesięcy. U Ciebie może to zadziałać tak samo, albo może poprawić Twój stan. Nigdy nic nie wiadomo i nie można z góry zakładać jak będzie. Pamiętaj również, że Mbleble gdy brał 50mg Sertraliny czuł się lepiej niż teraz, gdy ma zmienione leki i jej nie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj również, że Mbleble gdy brał 50mg Sertraliny czuł się lepiej niż teraz, gdy ma zmienione leki i jej nie bierze.

 

Jakie on wtedy miał leki? 50mg serto, 10 albo 5 zolafrenu, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę normalnie, ale w nocy. Teraz nie zasnę.

 

Jednak spałem z godzinę, nadal czuję się niewyspany...

Nie bawię się więcej w takie akcje xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zapanować nad moim życiem, nad tym że robię tyle złych rzeczy sobie i innym. Chciałbym umrzeć by nie czuć tego co teraz czuję, chciałbym nie istnieć. Robię tysiąc rzeczy na raz i żadnej nie kończę to jest po prostu okropne, nienawidzę siebie, nienawidzę mojej mamy za to że urodziła takie coś jak ja. Ja nienawidzę każdego człowieka na ziemi bo jestem zniszczonym człowiekiem, śmieciem, nikim, zerem. Wiem, wiem, każdy z was, ma wyjebane na to co ja piszę, bo kto może polubić śmiecia. Śmieciem jestem w śmietniku żyję.

Wqrwia mnie to że mam nieposprzątane w domu, że nie mam na to czasu, bo muszę cały dzień przesiedzieć przed komputerem i patrzeć na te dupy, o których mogę tylko pomarzyć, bo i tak żadna nie zechciałaby takiego śmiecia. Nie pracuję i jestem darmozjadem dla mojej rodziny, po prostu nie potrafię pracować, nie umiem wykonywać czegoś, jestem nikim, zerem, debile, głąbem, idiotą. W te święta nie posprzątałem bo musiałem zająć się dziwkami, one stały się ważniejsze od wszystkiego, nie modle się bo mi się nie chce i jestem wściekły na siebie że jestem takim idiotą. Tak jak wcześniej napisałem, zaczynam kilka rzeczy na raz i żadnej nie dokończę. Potrafię się tylko użalać nad sobą bo tak beznadziejny jestem że nic innego nie potrafię. Ciągle bym spał, wiecznie jestem niewyspany.

 

Mam naprawdę dosyć tego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm..., jakimi dziwkami? Może zamiast sie nakręcać lepiej by było coś faktycznie robić konstruktywnego, by potem mieć pozytywny punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×