Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję że jestem ciężarem dla mojej rodziny, moje zachowania w chorobie są pewnie uciążliwe, ale naprawdę nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Wczoraj moja żona gdy przyszła z pracy zaczęła wykazywać swoje niezadowolenie poprzez głośne zachowanie, trzaskanie szafkami, talerzami, czym popadnie, byleby tylko zakłócić mój spokój i doprowadzić mnie do szaleństwa. Pomyślałem że wskoczę do tej kuchni i też zacznę trzaskać talerzami ale tak naprawdę o kafelki, ale nie dałem się sprowokować i zachowałem zimną krew, w takich momentach jestem zadowolony że nie rozmawiam z żoną. To jest zimna wyrachowana egoistka, która dopiero wtedy zacznie mnie rozumieć jak będę leżał w trumnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję, że się rozpadam...

miałam wrażenie, że ogarniam z lekka swoje życie ale każda próba kończy się na niczym...

jestem trochę do przodu ale to wciąż za mało..

nie mogę wziąć się w garść, nie potrafię zadbać o swoje życie...

marnuję każdy dzień, każdy rok...

od jakiegoś czasu nie walczę... tylko próbuję zmarnować to nad czym od jakiegoś czasu pracuję..

i tak w kółko - dołek, wychodzenie z niego, doprowadzenie do dołka, wychodzenie z niego...

próbuję siebie jakoś wytłumaczyć ale jedyne co powinnam zrobić to przestać marudzić i zacząć po prostu coś ze sobą zrobić..

po prostu... a jednak ponad moje siły...

myślę, że to nie depresja ale to że jestem takim zniszczonym egzemplarzem człowieka...

nie mam myśli samobójczych ale poddaję się tak życiowo...

nie mam siły na cokolwiek...

tylko leżę i płaczę a kolejne dni mnie omijają i tak od 7 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×