Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mikolaj

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

108 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      69
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      24

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy co chcesz osiagnac. Zwiekszajac tylko klomi mozesz sie zawiesc, bo moze sie okazac ze cie bardziej zmuli niz pobudzi do zycia. Bralem tez wellbutrin i przy anafranilu praktycznie go nie czulem w dawce nawet 450 mg. Bralem tez wenle do anafranilu, calkiem fajne samopoczucie, ale dopiero na dawce 300 mg do 225 anafranilu. Ale cos mnie podkusilo i zmienilem na CRF, co mnie tak ucpalo, ze zapomnialem, ze zaczalem sie leczyc na natrectwa, w sensie ze tak sie nasilily. Duloksetyna juz chyba za silna serotoninowo do anafranilu, lepsza wlasnie wenla. Teraz biore anafranil z metylofenidatem i tez jakiegos szau ni ma, ale jestem duzo bardziej zorganizowany i mniej pierdołowaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chęci do życia są właśnie priorytetem

od 3 tygodni jestem na duloksetynie 60mg + mianseryna 30mg

od kilku dni na 150mg klomi i jak narazie jest fajnie :great:

-- 17 maja 2018, 14:48 --

Czy możliwe, że już po tygodniu wypaliło się noradrenalinowe działanie klomi i duloksetyny, bo znowu mnie zamula i śpię po 10h?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz się skapnąłem,że na dwa dni odstawiłem sibutraminę, to najwyraźniej dzięki temu lekowi jestem pobudzony i krócej śpię

do tej pory sibu jadłem podczas odchudzania (a co chwilę się odchudzam) ale może zacznę suplementować cały czas

dwa dni bez tego leku i była masakra, to ja nie wiem gdzie się podziewa ta noradrenalina z dulo i klomi :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam ze serotonina z miansy klomi i dulo ma przewage nad noradrenalina z wszystkich trzech lekow. Ogolnie to dziwne polaczenie. Jak chcesz prawdziwego pobudzenia to uderz w 300-375 mg wenlafaksyny + 30-45 mg mirtazapiny. Nie dosc ze mega aktywizuje, to jeszcze sa to leki praktycznie pozbawione ubokow. Gdyby nie nasilaly sie na tym obsesje, bralbym do dzisiaj. Mnie te polaczenie lepiej energetyzowalo niz metylofenidat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jakiś czas pozbędę na klomi, żeby sprawdzić działanie na samopoczucie i fobię społeczną a jak szału nie będzie to wenla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja biorę 300 mg wenlafaksyny do 75 mg klomipraminy na natręctwa myślowe ale zamierzam wypróbować ten CRF bo do 300 mg wenlafaksyny brałem tylko 30 mg mianseryny ,a chce tak spróbować z 90 mg .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kur...wszystkie PW faktycznie usuniete :( :(:( Do tego co chwile mnie wylogowuje mimo zaznaczonego"zapamietaj mnie"Zrobcie cos z tym .Mozna jakos odzyskac skasowane PW?Czy tez wrocic do starej wersji forum?Prosze o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale jest problem z archiwum PW i nie wiadomo, kiedy uda się je wgrać. Możliwości zmiany na starą skórkę niestety, ale nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poddaję się, 225 klomi przestało pomagać, apatia i totalna abulia nie pozwala mi niczego się podjąć.

Wiem, że to głupie ale z braku laku zwiększam Klomipraminę do 300mg, mam nadzieję że nic mi się nie stanie.

Póki co nie mogę jej zmienić na inny lek bo wizyta u psychiatry dopiero za 10 dni, z resztą nie wierzę by istniała mieszanka leków która by w moim przypadku pomogła, mam wrażenie że się psychicznie wypaliłem, to niestety problem psychologiczny, ale terapia nie pomoże mi od razu, uczęszam na takową raz w tygodniu. Wątpię by starczyło mi cierpliwości, trochę boję się że sfiksuję albo popełnię samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu Ci odpisze na wiadomość z priv

ja też brałem 150mg, ale z miesiąca na miesiąc coraz mocniej mnie zwarzywiało, i ostatecznie po 7 miesiącach zmieniłem lek na sertralinę.

Sertralina ma troszkę dopaminy i tak mocno nie zwarzywia,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko, mnie sertralina też zamulała, jej działanie pobudzające pojawia się tylko na początku zażywania, potem dalej zamula jak wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten lek dobrze wpływa na napęd ,zachamowanie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czy ten lek jest dobry na fobię społeczną czy lepsze SSRI?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie na fobie działał bardzo podobnie jak ssri

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dr Psycho Trepens, Ty w ogole czujesz ten bupropion przy takim zestawie ? W ogole jaki sens brać neuroleptyk i dopaminergik jednocześnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bupropion czułem ale odstawiłem, skutki uboczne mocno dały się we znaki, możliwe że kolidował z Klomipraminą, wywołał silne lęki, drżenia nóg i zachwianie równowagi.

Teraz zamiast Bupropionu dorzuciłem Reboksetynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mam ważne pytanie. U mnie klomipramina dopiero pokazała swoje działanie w dawce 300 mg. Czy jest możliwość brania 300 mg przez dluższy czas jeśli dopiero w takiej dawce zaczęło działać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już naprawdę duża dawka. Czy bierzesz ją za zgodą lekarza?

Myślę, że jeśli nie rozwalają Cię lub nie rozwalą efekty uboczne i nie bierzesz innych leków / nie masz innych chorób i jesteś dość młody / młoda, to możesz brać, ale ostrożnie. Jak się czujesz na tej dawce? Co Ci dolega?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już naprawdę duża dawka. Czy bierzesz ją za zgodą lekarza?

Myślę, że jeśli nie rozwalają Cię lub nie rozwalą efekty uboczne i nie bierzesz innych leków / nie masz innych chorób i jesteś dość młody / młoda, to możesz brać, ale ostrożnie. Jak się czujesz na tej dawce? Co Ci dolega?

Kitlo... zauważyłam więcej Twoich postów na ten temat w tematach innych leków. Żarty sobie robisz czy jesteś lekomanem?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Kleopatra. Dzięki za zainteresowanie,. Jeśli chodzi Ci o fluo to już nie biorę, chciałem tylko dowiedzieć się co inni sądzą o tej dawce i chodziło mi bardziej o opinie negatywne żebym nie żałował że odstawiłem. A pronoran rzeczywiście biorę i lekarz zaproponował mi abilify ale pytam się ludzi bo lekarze leków nie biorą:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o klomipraminę to do tej dawki doszedłem błyskawicznie 75,150,225 i nie czułem nawet skutków ubocznych. Dopiero na dawce 300 mg poczułem nie tylko pozytywne działanie na nastrój ale też masakryczną suchość w ustach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi