Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory parlamentarne 2011


Zenonek

Będę głosował na :  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będę głosował na :

    • PO
      11
    • PIS
      13
    • PJN
      2
    • SLD
      5
    • PSL
      2
    • Ruch Poparcia Palikota
      16
    • Nowa Prawica
      8
    • Nie biorę udziału w wyborach
      14
    • A ja to bym zjadł batona...
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Ruch Poparcia Palikota, ponieważ Palikot jest jednym z najbogatszych w sejmie, nie pobierał za Swoje stanowisko pieniędzy "...Wie za to, że ponad 1 mln zł wydaje co roku na działalność charytatywną. - To uczucie jest cudowne. Mam poczucie, że te pieniądze są wydawane sensownie. Jestem z tego niezwykle dumny -mówi.", a poniżej o nim:

http://www.jakzagadac.pl/motywacja-bez-granic/palikot-czlowiek-ktory-motywuje/msg2276/#msg2276

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best,

Best też się zastanawiam nad Palikotem, ale nie dlatego,ze jest jednym z najbogatszych w sejmie tylko dlatego,ze poda mnie sie to co mowi w większosći i ma fajne bardzo inteligentne poczucie humoru. Gdyby nie podobało mnie się to co mowi to jego pieniądze by nie miały wpływu na podjęcie decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Best,

Trochę się sam wykreował bo taka była jego rola w platformie , robił tam za Stańczyka a inteligentny to on jest z pewnoscią szkoda tylko że to co było jednym wielkim jajem i było wykreowane większosć ludzi brała na powaznie, ale to raczej o tych ludziach za dobrze nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie na jarka proszę was!!! będziemy mieli od razu wojnę polsko- niemiecką, polsko- rosyjską, polsko-polską, powołana zostanie komisja ds katastrofy smoleńskiej, potem jeszcze komisja komisji, wydadzą na to kupę kasy a i tak to nikomu nie wróci życia. wydadzą forse na ściągnięcie wraku samolotu do polski żeby go badać i będą go badać do usranej śmierci żeby tylko coś znaleźć na tuska i putina bo jarek nie potrafi zaakceptować faktu ze to był wypadek, ten człowiek we wszystkich którzy nie oddają mu hołdu widzi wroga,z każdym chce prowadzić wojnę. myślę, że jak pis wygra prezes będzie tak pochłonięty badaniem katastrofy, obwinianiem wszystkich wokół za śmierć brata, konfliktami z merkel i putinem że zwyczajnie nie będzie miał czasu na to żeby zająć się poważnymi problemami o których mówi w swojej kampanii. ludzie którzy prowadzą mu kampanię każą mu mówić to co mówi a jak zostanie premierem będzie robił swoje bo już będzie u władzy i nie cofnie się przed niczym żeby swój chory cel osiągnąć i zrealizować chore ambicje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83, Lepsza jet komisja do spraw badania samobójstwa pani Blidy? Przecież to była dopiero tragedia narodowa :evil:

To zdaje się odbyło za czasów kiedy rządził pan K i ministrem sprawiedliwości był pan Z, a Pani Blidzie jak dotąd nic nie udowodniono. Ale cóż według kanonów pewnej partii dużo mi brakuje do "Prawdziwego Polaka: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83, Lepsza jet komisja do spraw badania samobójstwa pani Blidy? Przecież to była dopiero tragedia narodowa :evil:

 

komisja ta byla powolana za czasow PISu.

uwazam ze takie komisje w ogole nie sa potrzebne nie wazne jaki rzad je powoluje. od takich spraw sa sądy, ale niestety nawet prezes jarosław ostatnio nie uzaje ich wyrokow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83, Może i była powołana za czasów Pisu ale o tej sprawie nadal ciągle trąbią , robiąc z tej pani bohatera narodowego, natomiast jak ktoś wspomnie o katastrofie smoleńskiej to są to"zagrywki pod publiczkę" i to mnie wkurza. Nie rozumiem jak można nie dochodzić prawdy w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, PO jest do zaciemniania spraw, a nie rozjaśniania. I tak na dobrą sprawę to mi wisi kalafiorem czy ktoś będzie dochodził w sprawie katastrofy smoleńskiej czy nie, choć akurat w dochodzeniu prawdy nie widzę niczego złego. Dla mnie najważniejsze jest to jak będzie mi się żyło i wiem na bank, że ani PIS, ani PO, ani Palikot, ani SLD niczego w tym kraju generalnie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, nie jestem za Pis, ale jestem przeciwko PO. Zawalili, nie dopilnowali czy w ogóle pozwolili na np. reformę szkolnictwa, które nie prowadzi do niczego dobrego, podwyższenie podatków, ceny paliw, o 'wspaniale' działającym ministrze infrastruktury nie wspominając...

Zbliżające się wybory to wybór mniejszego zła i taka jest prawda niestety... Tylko teraz trzeba zdecydować, które zło jest mniejsze? Potem się dziwią że ludzie nie chcą głosować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, a jakiego wyjaśnienia oczekujesz? takiego że wszystko wina rządu, czy takiego że to był zamach? ile można ciągnąć to..wszyscy już mają dość tej sprawy, przez szacunek dla tych ludzi co zginęli powinno się już dać spokój i zaakceptować prawdę, że to był błąd pilotów, nie wiem co tu jeszcze udowadniać.

każdy ma prawo do swoich poglądów i tego nie neguję, natomiast teraz PiS jest nierozerwalnie związany z Jarosławem Kaczyńskim i cokolwiek on nie zrobi to "wyznawcy" PiS-u się z tym zgadzają i to dla mnie jest chore :roll:

nie rozumiem jak można nie widzieć chorych zachowań Kaczyńskiego który nie ma nawet na tyle szacunku żeby powiedzieć pan Premier Tusk a "TEN PAN" albo "Tusk" , nie mówiąc już o prezydencie.

a ja sama nie wiem na kogo bym głosowała, ale i tak mnie to nie dotyczy bo nie mam wyrobionego dowodu, w każdym razie nie chciałabym żeby wygrał PiS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×