Skocz do zawartości
Nerwica.com

Naturalne produkty, które poprawiają samopoczucie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem suplement diety z lecytyną i żeń-szeniem i efekty trudno stwierdzić :bezradny: sam nie wiem lecytyna może coś dała na koncentrację , a co do żeń-szenia to niektorzy twierdzą, że to wymysł medycyny chińskiej używają tego na wszystko, nie wiem, czy są przeprowadzone jakieś badania naukowe, które mogą być wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresja, nerwica. Doszłam do wniosku, że wcześniej nie wyleczyłam tego i mam dość przykry powrót.

To tak jest jak chodzenie z rozdrapana raną i myśli się, że samo się jakoś zagoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracetam na mnie nie działa .,a nic innego na recke lekarze nie chcą wypisać,bo pozostałe to na Altzchaimera ( K... nie wiem czy dobrze napisałam) Modafinilu nim mi nie przepisze(po za tym nie stać mnie) Metylo też nie bo nie mam ADHD,a naturalne stymulanty (Maca,rhadiola i to coś na A odpadają przy antydepach

wykończony, czy maca i to na A można łączyć z lekami?Wiesz może coś w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pigwowiec okazały-jedyna znana obecnie roślina (a konkretnie jej owoce) która jest selektywnym inhibitorem zwrotnego wychwytu dopaminy.

 

Więc tylko brać i jeść. Dopamina z natury. A to dopiero .

Wiesz QueenForever ja w takie banialuki nie wierzę . Może i jest coś w tej pigwie ,ale to zapewne szczątkowe zestawy liczone w promilach.Już lepsza i pewniejsza wizyta u lekarza , psychiatry niż łapanie sie tego typu sensacyi.

Już widzę( Tak jak byłooo z dziurawcem,valusedem i nnymi ) tabletki z wyciągów pigwy..... i ceny ,reklamy, a w działaniu to jedna wielka płycizna. Szkoda będzie kasy.Tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracetam na mnie nie działa .,a nic innego na recke lekarze nie chcą wypisać,bo pozostałe to na Altzchaimera ( K... nie wiem czy dobrze napisałam) Modafinilu nim mi nie przepisze(po za tym nie stać mnie) Metylo też nie bo nie mam ADHD,a naturalne stymulanty (Maca,rhadiola i to coś na A odpadają przy antydepach

wykończony, czy maca i to na A można łączyć z lekami?Wiesz może coś w tym temacie?

Maca - co to? i co na A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×